Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowa kolekcja AGD od Franke w duchu retro

red.

Nowa linia urządzeń kuchennych Franke Trendline, zaprojektowanych w stylu retro debiutuje na polskim rynku w 2018 roku. Okap ścienny, płyta gazowa i piekarnik do zabudowy tworzą niebanalny, matowo-czarny tercet.

Monochromatyczne wzornictwo serii Trendline odważnie wkracza do współczesnych kuchennych wnętrz. Urządzenia w stylistyce retro tworzą przyjazną przestrzeń, która zaprasza do spontanicznej interakcji, a matowa czerń prezentuje się szykownie w zestawieniu z kontrastową zabudową. Jest także bardzo praktyczna. Linię Franke Trendline tworzą okap ścienny, płyta gazowa oraz piekarnik do zabudowy.

Elementy nowej kolekcji

Okap ścienny Franke Trendline 808 BK o szerokości 80 cm, ma 3 tryby pracy, które mają zdolność wymiany do 590m³ powietrza na godzinę. Tradycyjne pokrętło pozwala na wygodny wybór trybu pracy oraz włączenie oświetlenia, które wykorzystuje panel led o mocy 6 W. Okap ma filtr aluminiowy przystosowany do mycia w zmywarce. Srebrna listwa dekoracyjna znacząco przełamuje jednolitą bryłę okapu, który zdecydowanie dominuje w górnej strefie zabudowy.

Płyta gazowa Franke Trendline FHTL 755 4G TC BT C, o szerokości 75 cm, dzięki wysoko uniesionym, żeliwnym rusztom przełamuje płaską powierzchnię kuchennego blatu. Wyposażona w 5 palników, w tym specjalny palnik Trzy Korony o podwyższonej mocy aż do 3,30 kW sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających domowych szefów kuchni.

Piekarnik Franke Trendline CM 85 M BT to wielofunkcyjne urządzenie do zabudowy z analogowym wyświetlaczem i zegarem z funkcją programowania czasu zakończenia pieczenia. Stylowa rączka drzwi piekarnika i pokrętła w kolorze srebrnym wyraziście kontrastują z czarną obudową. Osiem zróżnicowanych trybów pieczenia, w tym grillowanie, doskonale sprawdzi się o każdej porze roku do przygotowania świetnych, domowych posiłków.

Franke Trendline to ciekawa wzorniczo linia urządzeń inspirowana stylistyką retro, która sprawdza się we współczesnych kuchennych wnętrzach. Analogowe sterowanie trybami pracy poszczególnych urządzeń to zaproszenie do większej uważności dla drobnych gestów i detali, które sprawiają, że domowa kuchnia nabiera indywidualnego charakteru. Urządzenia kuchenne Trendline wnoszą ciekawą różnorodność do kuchni, gdzie z sentymentem wracamy czasem do przepisów z dzieciństwa i z radością pielęgnujemy rodzinne rytuały.

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowa kolekcja AGD od Franke w duchu retro