Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowa polska marka meblarska - Vank

Anna Grużewska

Pojawienie się na rynku meblowym polskiej marki Vank przypomina wejście na imprezę pięknej kobiety, która zachwyca nie tylko wspaniałą kreacją, ale również wysmakowanymi dodatkami.

VANK_four stół z aluminiową podstawą
VANK_four stół z aluminiową podstawą
mat. promocyjne

Przy pierwszym spojrzeniu wydaje się, że siła mebli Vank leży w prostocie. Drugie pozwala dostrzec, jak wyrafinowane są to projekty. - Dla nas meble VANK to coś więcej niż tylko obiekty użytkowe. To rzeźby, które decydują o charakterze świata wokół. Naszym celem jako architektów jest przecież tworzenie wyrafinowanej przestrzeni - mówi Anna Vonhausen, dyrektor kreatywna Sitag Formy Siedzenia, do której należy marka VANK.

Doskonałe rzemiosło, najwyższej klasy materiały, współczesny design podszyty szacunkiem do tradycji. Tak w skrócie można scharakteryzować projekty VANK. I choć ich twórczyni chętnie porównuje je do rzeźb, to nie jest to tylko sztuka dla sztuki. Zachwyca użytkowość mebli, próba dopasowania ich do różnych oczekiwań odbiorców. Zaprojektowane z myślą o przestrzeni biurowej niektóre modele świetnie sprawdzą się również w salonie. I nie mamy co do tego wątpliwości - będą grać pierwsze skrzypce.

 imię: Anna
nazwisko: Vonhausen zawód: architekt
zajmuje się:
projektowaniem mebli, publikowaniem, szefowaniem firmie
JEJ PROJEKTY OTRZYMAŁY NAGRODĘ RED DOT - nazywaną Oskarem Designu. Bo ich autorka dba o to, by tworzyć meble dopasowane do rozmaitych charakterów ich użytkowników.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Skomentuj:

Nowa polska marka meblarska - Vank