Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowe kamery słoneczne do użytku zewnętrznego: EB5 4K, CB5 4K i BC1c 4K

Materiał prasowy

EZVIZ, globalny lider w dziedzinie inteligentnych systemów bezpieczeństwa domowego, z dumą prezentuje swoje pierwsze kamery 4K zasilane energią słoneczną, obsługujące technologię Ultra HD. Ta premiera ustanawia nowe standardy w branży inteligentnych kamer, łącząc nowoczesny design z ekologicznymi i odpowiedzialnymi rozwiązaniami technologicznymi. Kamery słoneczne 4K są idealne do dużych przestrzeni zewnętrznych, gdzie dostęp do tradycyjnego zasilania jest utrudniony. Oferują one wyższą wydajność niż wiele tradycyjnych opcji przewodowych, ale przy znacznie niższych kosztach instalacji, zasilania i eksploatacji.

Nowe kamery słoneczne do użytku zewnętrznego: EB5 4K, CB5 4K i BC1c 4K
Nowe kamery słoneczne do użytku zewnętrznego: EB5 4K, CB5 4K i BC1c 4K
Fot. Ezviz

Nowa seria obejmuje trzy główne modele: EB5 4K i CB5 4K, które są zintegrowane z wydajnymi panelami słonecznymi, oraz BC1c 4K, udoskonaloną wersję popularnej kamery EZVIZ eLife, wyposażoną w dodatkowy panel słoneczny. Dzięki wyjątkowej jakości obrazu w Ultra HD 4K, wszystkie trzy modele wspierają koncepcję „bezobsługowego, zautomatyzowanego bezpieczeństwa”. Są to jedne z pierwszych kamer korzystających z unikalnego trybu „Always-on Video” (EZVIZ AOV), który zapewnia ciągłe obrazowanie 24/7, minimalizując zużycie baterii i przestrzeni dyskowej.

Na podstawie sukcesu naszych kamer bateryjnych, nowa seria spełnia różnorodne potrzeby użytkowników. Usuwamy problem wiszących kabli, niskiej jakości obrazu oraz konieczności subskrypcji dla zaawansowanych funkcji wykrywania. Zadbaliśmy również o to, by baterie wymagały rzadszego ładowania. Nasze urządzenia są jednymi z najinteligentniejszych na rynku, dzięki wbudowanym układom AI i technologii EZVIZ AOV. Dbając o środowisko i konsumentów szukających zrównoważonych technologii, włączyliśmy je również do naszej inicjatywy EZVIZ Green.

Ewa Tokarska, Specjalista ds. Marketingu EZVIZ

Czas na inteligentny obraz Ultra HD

Kiedy mówimy o wymaganiach dotyczących bezpieczeństwa na zewnątrz, najważniejsze są dwa aspekty: wyraźny obraz i skuteczne wykrywanie zagrożeń. Kamery słoneczne 4K od EZVIZ doskonale spełniają oba te wymagania. Ich wysokiej klasy obiektywy 4K pozwalają dostrzec najdrobniejsze szczegóły w rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli. Wbudowane reflektory zapewniają kolorowe i szczegółowe nagrania nawet w warunkach słabego oświetlenia.

Kamery działają jak niezawodny strażnik, rejestrując nie tylko filmy aktywowane ruchem, ale także automatycznie przełączając się w tryb AOV w określonych odstępach czasu, aby nagrywać ciągłe obrazy tego, co dzieje się na zewnątrz. Bez względu na to, czy jest to nieoczekiwany gość, czy przejeżdżający pojazd, kamery dostarczają powiadomienia w czasie rzeczywistym bez dodatkowych kosztów.

Te zaawansowane funkcje wspierane są dużą pojemnością pamięci. Użytkownicy mogą korzystać z kart pamięci lokalnej o pojemności do 512 GB oraz technologii H.265, która efektywnie kompresuje i płynnie przesyła pliki wideo 4K. Kamery obsługują również Wi-Fi 6, co poprawia stabilność połączenia internetowego w środowisku wielopomieszczeniowym, zapewniając niską latencję przy przesyłaniu obrazu 4K.

Pełna ochrona zasilana energią słoneczną

Seria kamer EZVIZ, działających bezprzewodowo i zasilanych energią słoneczną, ma na celu zabezpieczenie otwartych przestrzeni, które są trudno dostępne dla tradycyjnych kamer. Na przykład, dwie godziny bezpośredniego nasłonecznienia wystarczą, aby zasilić modele EB5 lub CB5. Nawet w okresie deszczowym duże baterie zapewniają stabilną pracę przez maksymalnie 180 dni bez konieczności ładowania lub korzystania z energii słonecznej. Kamery są łatwe w instalacji i nie wymagają pomocy profesjonalisty, co oszczędza czas i pieniądze użytkowników.

Warto zauważyć, że seria kamer słonecznych 4K jest częścią inicjatywy EZVIZ Green, odzwierciedlającej wysiłki firmy na rzecz ochrony środowiska. Oprócz technologii słonecznej, kamery wspierają plan ochrony lasów EZVIZ Global Forest Plan. W 2024 roku dochód z zakupu urządzeń marki pomoże rolnikom na całym świecie w uprawie zieleni, promując lokalną różnorodność biologiczną i przynosząc korzyści ekonomiczne.

„Proces projektowania zawsze zaczynamy od naszych użytkowników, dążąc do tego, aby nasze produkty zapewniały najwyższą wydajność i odpowiadały różnym scenariuszom zastosowania” – mówi Ewa Tokarska. – „Na rynku pełnym opcji kamer zewnętrznych nasze produkty wyróżniają się przez pomysłowe zintegrowanie podstawowych potrzeb użytkownika w jednym wizjonerskim produkcie - ludzie chcą cieszyć się wyjątkową ochroną przy minimalnym wysiłku i dodatkowych korzyściach, o których nawet nie myślą” – dodaje ekspertka marki.

Kamery słoneczne 4K będą wkrótce dostępne do zakupu w sieciach Media Expert, Eltrox oraz u innych autoryzowanych sprzedawców. Więcej informacji można znaleźć na stronie EZVIZ.

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowe kamery słoneczne do użytku zewnętrznego: EB5 4K, CB5 4K i BC1c 4K