Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowości w ofercie jesiennej od Rosarium

Materiały promocyjne

Rosarium Szkółka Róż prezentuje fascynujące propozycje róż z grupy mieszańców Rosa Hulthemia persica, znanych również jako róża z "oczkiem", zwłaszcza z serii 'Orienta®'.

Targi Różane w Kutnie
Targi Różane w Kutnie
Fot. PTR

'Róża Aylin' (hod. Tantau, 2022) to róża okrywowa z grupy mieszańców Hulthemia persica, należąca do serii 'Orienta®'. Ta odmiana wyróżnia się zdrowym i odpornym wzrostem, a także jest źródłem nektaru, co przyciąga pszczoły. Doskonale nadaje się do uprawy w donicach, na obwódki rabat, a także na taras. 'Aylin' zdobyła brązowy medal w Baden-Baden za swoje wyjątkowe cechy.

róża ‘Aylin’,
róża ‘Aylin’,
fot. Rosarium Szkółka Róż

Róża Laila' (hod. Rosen Tantau, 2020) to wyjątkowa róża parkowa z grupy mieszańców Hulthemia persica, z serii 'Orienta®', charakteryzująca się wyrazistym lawendowym oczkiem. Może być sadzona w rustykalnych ogrodach, w otoczeniu kwitnących bylin i roślin sezonowych. Jej pylniki przyciągają zapylacze, owady i motyle. Świetnie sprawdzi się jako niski żywopłot lub jako ozdoba przy murku lub płocie.

róża ‘Laila’
róża ‘Laila’
fot. Rosarium Szkółka Róż

'Róża Aladdin' (hod. Rosen Tantau, 2020) to róża pnąca z grupy mieszańców Hulthemia persica, również z serii 'Orienta®'. Jej kwiaty w kolorze fuksji, z charakterystycznym buraczkowym oczkiem i żółtymi pręcikami, wyjątkowo wybijają się na tle ciemnozielonych liści. 'Aladdin' można sadzić przy pergolach, altanach, płotach i innych konstrukcjach. Jest to także roślina miododajna, przyciągająca pszczoły, trzmiele i inne zapylacze.

róża ‘Aladdin’
róża ‘Aladdin’
fot. Rosarium Szkółka Róż

Róża Djamila' (hod. Tantau, 2020) to róża krzewiasta z grupy mieszańców Hulthemia persica, z serii 'Orienta®'. Jej kwiaty o ciemnoróżowej barwie z jagodowym oczkiem przyciągają owady. Może być uprawiana w pojemnikach lub na niskich rabatach.

róża ‘Djamila’
róża ‘Djamila’
fot. Rosarium Szkółka Róż

'Róża Magnolia' (hod. Tantau, 2020) to róża krzewiasta z grupy mieszańców Hulthemia persica, również z serii 'Orienta®'. Jej różowe kwiaty z rubinowym oczkiem obficie kwitną przez cały sezon i przyciągają zapylacze oraz owady. Krzew ten rośnie szybko, wykazuje dużą wytrzymałość na choroby grzybowe i jest doskonałą ozdobą ogrodu.

róża ‘Magnolia’
róża ‘Magnolia’
fot. Rosarium Szkółka Róż

'Róża Shila' (hod. Rosen Tantau, 2020) to róża okrywowa z grupy mieszańców Hulthemia persica, z serii 'Orienta®'. Jej malinowe oczko otoczone łososioworóżowymi płatkami nadaje jej wyjątkowy urok. Może być wykorzystywana jako roślina miododajna, przyciągająca pszczoły i inne zapylacze na rabatach mieszanych, a także jako ozdoba w donicach i innych pojemnikach.

 

róża ‘Shila’
róża ‘Shila’
fot.Rosarium Szkółka Róż

Oprócz wymienionych odmian, Rosarium Szkółka Róż proponuje także inne różne odmiany z "oczkiem", takie jak 'Alissar', syn 'Princess of Phoenicia®' (hod. Harkness, 2009), 'Angel Eyes' (hod. Christopher Warner, 2012) oraz 'Bright as a Button®' (hod. Christopher H. Warnera, 2006). Każda z tych odmian ma swoje unikalne cechy i piękno.

Rosarium Szkółka Róż to miejsce, gdzie znajdziesz szeroki wybór róż z "oczkiem" i wiele innych odmian, które urozmaicą Twój ogród.

Skomentuj:

Nowości w ofercie jesiennej od Rosarium