Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Odwiedź Kuchnię Spotkań IKEA - nowa przestrzeń w Warszawie

red.

Chętnie spotkałbyś się ze znajomymi lub rodziną na wspólny posiłek, ale brakuje ci miejsca w domu na przyjęcie gości? To już nie problem - Kuchnia Spotkań IKEA to przestrzeń otwarta dla wszystkich, dla których wspólne gotowanie i jedzenie jest pretekstem do spędzania czasu z bliskimi.

IKEA wierzy, że wspólne gotowanie i jedzenie to doskonałe okazje do spotkań w gronie najbliższych. Mimo wielu obowiązków oraz braku czasu, potrzebujemy właśnie takich chwil, kiedy możemy się zatrzymać i celebrować bycie razem. Kuchnia jest na to idealnym miejscem. Z tego powodu powstała Kuchnia Spotkań IKEA, przestrzeń, której celem jest zachęcenie Polaków do odkrywania przyjemności z chwil spędzanych z bliskimi.

Kuchnia Spotkań IKEA powstała, aby zachęcać do wspólnego spędzania czasu. Naszą misją było stworzenie przestrzeni otwartej dla wszystkich, którzy chcą spotkać się z rodziną i przyjaciółmi przy wspólnym stole. Wierzymy, że jest to miejsce, które trwale zapisze się w pamięci odwiedzających je gości i będzie źródłem różnych inspiracji: od kulinarnych, aż po wnętrzarskie” - mówi Małgorzata Jezierska, specjalista ds. PR IKEA Retail w Polsce.

Kuchnia Spotkań IKEA, nowe miejsce na mapie Warszawy to dwupoziomowy lokal - na każdym poziomie oferujący kuchnię, jadalnię oraz przestrzeń do odpoczynku i relaksu. Dodatkowo na poziomie drugim znajduje się także bawialnia dla dzieci. Poziom pierwszy przeznaczony jest dla 8 osób, drugi - dla 16 osób. W Kuchni Spotkań IKEA znajduje się pełne wyposażenie, sprzęt i akcesoria potrzebne do wspólnego gotowania oraz urządzenia przyjęcia. Korzystanie z miejsca jest całkowicie bezpłatne, wystarczy przynieść ze sobą składniki oraz produkty spożywcze i przyrządzić z nich wszystko, na co ma się ochotę. Miejsce będzie otwarte od 15 listopada br., 7 dni w tygodniu, z wyjątkiem świąt, w godzinach 11:00-15:00 oraz 17:30-22:00.

    Więcej o:

Skomentuj:

Odwiedź Kuchnię Spotkań IKEA - nowa przestrzeń w Warszawie