Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Plebiscyt Must have 2016 rozstrzygnięty. Oto najlepsze polskie projekty

red.

Jeden z najważniejszych konkursów w polskim designie został rozstrzygnięty. W tegorocznym plebiscycie Must have zostało wyróżnionych aż 70 obiektów, które wybrano spośród 500 zgłoszeń.

Must have to projekt, w którym wyłaniane są najlepiej zaprojektowane polskie produkty - zaprojektowanych przez polskich projektantów. W ramach plebiscytu Rada Ekspertów, składająca się z przedstawicieli mediów i ważnych ośrodków wzornictwa, wybiera najciekawsze i zasługujące na uwagę przedmioty, odzwierciedlające aktualne trendy w polskim projektowaniu. 

W tym roku odbyła się jego szósta edycja. Z roku na rok rośnie liczba zgłoszeń, która w tegorocznej edycji wyniosła 500. Spośród nich wyłoniono aż 70 dobrze najlepiej zaprojektowanych produktów. Zwycięskie projekty dowodzą, że nasz polski design ma się świetnie. Wśród wyróżnionych obiektów są meble, stoły, krzesła, lampy, tkaniny, opakowania, naczynia, plakaty i wiele innych. Wiele z nich zaskakuje innowacyjnością, inne funkcjonalnością, wszystkie są naprawdę dobrze zaprojektowane. Autorami wyróżnionych projektów są zarówno debiutujący na rynku twórcy, jak i już o ugruntowanej pozycji.

Zwycięskie prace będzie można zobaczyć na wystawie towarzyszącej Łódź Design Festival, który organizowany jest jesienią.

    Więcej o:

Skomentuj:

Plebiscyt Must have 2016 rozstrzygnięty. Oto najlepsze polskie projekty