Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Pogotujmy, pogadajmy -gotowanie z Fiskars Norden Grill Chef

Materiały prasowe

Fiskars stworzył niezwykle trwałą kolekcję naczyń i akcesoriów kuchennych Norden Grill Chef do gotowania w plenerze. Aby naczynia Norden Grill Chef spełniły swoją funkcję potrzebny będzie grill lub palenisko. To wystarczy do tego abyśmy mogli gotować, piec i smażyć nasze ulubione potrawy – jak np. warzywa, grzyby, ryby czy tradycyjne kiełbaski.

Zestaw Norden
Zestaw Norden
Fot. Fiskars

Kolekcja naczyń Norden Grill Chef wykonana jest z niezwykłe trwałych materiałów, jak żeliwo i stal nierdzewna. Głównym elementem zestawu jest żeliwny garnek Norden Grill Chef o średnicy 30 cm z pokrywką. Wyróżnia go unikalna powłoka mineralna Thermium™, czyli rozwiązanie, które wpływa na jego trwałość, ułatwia pielęgnację i czyszczenie, a także sprawia, że dania nie przywierają do dna garnka.

Norden Grill Chef Garnek żeliwny
Norden Grill Chef Garnek żeliwny
Fiskars

Kolejnym elementem zestawu Norden Grill Chef jest wielofunkcyjny koszyk. Możemy go użyć do grillowania, jak również jako durszlak czy parowar. Całości dopełnia żeliwny talerz o średnicy 30 cm. Możemy na nim przyrządzić warzywa, ryby, a nawet naleśniki. Dwie warstwy emalii i unikalna obróbka mineralna Thermium™ sprawiają, że powierzchnia do gotowania jest bardzo łatwa do czyszczenia i konserwacji.

Durszlak
Durszlak
Fot. Fiskars
Norden Grill Chef Talerz żeliwny
Norden Grill Chef Talerz żeliwny
Fot. Fiskars

Wszystkie elementy systemu Norden Grill Chef można ustawiać jeden na drugim, co zapewnia łatwe i kompaktowe przechowywanie. Co więcej, naczynia sprzedawane są oddzielnie, więc można samodzielnie skompletować swój wymarzony zestaw.

Zestaw naczyń Norden Grill Chef.
Zestaw naczyń Norden Grill Chef.
Fot. Fiskars

Przydatne akcesoria – design inspirowany naturą

Fiskars Norden Grill Chef to również seria akcesoriów, która wywodzi się z tradycyjnego rzemiosła. Skandynawski design inspirowany naturą widać tu jak na dłoni. Akcesoria, takie jak szczypce i szpatuła, są bardzo eleganckie, dzięki detalom o które zadbał Fiskars. Zostały wykonane ze stali nierdzewnej, która zapewnia wyjątkową trwałość, a także posiadają wygodne, eleganckie, drewniane uchwyty. Szczypce wyróżniają ząbkowane krawędzie i wygodna pętla ułatwiająca przechowywanie. Natomiast szpatuła posiada jeden ząbkowany brzeg i kształt dostosowany do funkcji obracania różnego rodzaju żywności. Oba produkty nadają się też do recyclingu.

Szpatuła
Szpatuła
Fot. Fiskars

Mieliśmy okazję wspólnie przetestować naczynia Norden Grill podczas eventu „Pogotujmy, pogadajmy”, który odbył się w urokliwym miejscu, w otoczeniu natury tj. w ‘Dzielniku. Bez reszty”, w towarzystwie znamienitych kucharzy – Michała Korkosza i Piotra Ciemnego.

Zdjęcia produktowe i orientacyjne ceny detaliczne
Zdjęcia produktowe i orientacyjne ceny detaliczne
Fot. Fiskars
    Więcej o:

Skomentuj:

Pogotujmy, pogadajmy -gotowanie z Fiskars Norden Grill Chef