Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Targi Rzeczy Ładnych w Poznaniu 19-20.10.2024 r. w MTP: nabór wystawców do 22 lipca

mat. partnera

W związku z rekordowym wiosennym debiutem w Poznaniu, Targi Rzeczy Ładnych ogłosiły dodatkową, jesienną edycję wydarzenia. Największe targi designu w Polsce ponownie odbędą się w przestrzeni Międzynarodowych Targach Poznańskich w październiku. Zapowiada się wielkie święto polskiego designu z udziałem 300 wystawców, znakomitymi polskimi markami i twórcami oraz wyjątkową atmosferą TRŁ, która przyciąga tłumy z całej Polski. Nabór wystawców na TRŁ POZNAŃ! potrwa do 22 lipca.

Targi Rzeczy Ładnych w Poznaniu 19-20.10.2024 w MTP: nabór wystawców do 22 lipca
Targi Rzeczy Ładnych w Poznaniu 19-20.10.2024 w MTP: nabór wystawców do 22 lipca
mat. partnera

Targi Rzeczy Ładnych to największe w Polsce wydarzenie promujące nowoczesny design i unikalne produkty lifestyle'owe. Od 10 lat na Targach Rzeczy Ładnych pojawiają się najciekawsze nowe marki, a także najlepsi twórcy plakatu, ceramiki i tekstyliów. Wydarzenie słynie z wyjątkowej selekcji wystawców, a każdą edycję odwiedza kilkanaście tysięcy osób.

Wiosenna debiutancka edycja Targów Rzeczy Ładnych była niesamowita! W dwa dni odwiedziło nas prawie 16 tys. wspaniałych gości (to nasz nowy rekord) wystawcy zostali przyjęci bardzo entuzjastycznie i choć w planach mieliśmy powrót dopiero za rok, to po takim przyjęciu wiedzieliśmy, że musimy z tym coś zrobić. I udało się! Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że jesienią spotkamy się w Poznaniu po raz drugi! Energia tego miasta jest fantastyczna, o pierwszej edycji TRŁ krążą już legendy, zatem zróbmy to zatem jeszcze raz! Po raz drugi pokażemy 300 fantastycznych marek - gwiazdy i debiutantów, firmy z całej Polski i silną lokalną reprezentację nowego designu. Nie możemy się doczekać! 

 

mówią organizatorzy TRŁ: Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska i Paweł Stremski.

Nabór wystawców potrwa do 22 lipca. Chętne marki i twórcy mogą zgłaszać się na wydarzenie wypełniając formularz zgłoszeniowy: https://targirzeczyladnych.pl/form/poznan2024/.

Targi Rzeczy Ładnych to największe w Polsce targi niezależnego designu, które od 10 lat zmieniają Polskę na nieco piękniejszą i zdobywają serca miłośników dobrego wzornictwa, projektowania, ilustracji, wystroju wnętrz oraz wszystkich, którzy cenią estetyczne przedmioty. TRŁ to staranna selekcja najciekawszych marek, z których wiele zdobywa nagrody na polskich i międzynarodowych festiwalach designu. Jednak Targi Rzeczy Ładnych to nie tylko zakupy i inspiracje, ale przede wszystkim wyjątkowy klimat i energia, które przyciągają wielotysięczną publiczność.

TRŁ POZNAŃ! - druga edycja w 2024 roku

 • 19-20 października 2024 r.
 • Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 3.
 • Godz. 11.00 - 19.00.
 • Bilet jednodniowy: 15 zł.
 • Dzieci do lat 12 bezpłatnie.
 • Bilety online dostępne wkrótce.

Więcej informacji:

 • targirzeczyladnych.pl
 • facebook.com/targirzeczyladnych
 • Instagram.com/targirzeczyladnych
  Więcej o:

Skomentuj:

Targi Rzeczy Ładnych w Poznaniu 19-20.10.2024 r. w MTP: nabór wystawców do 22 lipca