Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Polski projekt: autorska ceramika em.wu studio

red.

Co charakteryzuje ceramikę em.wu stuido? Niebanalne formy, faktury i desenie. Przedstawiamy kolejny dobry polski projekt!

W naszym cyklu "Polski projekt" pokazujemy Wam przedmioty, które zwróciły naszą uwagę. Są inne, oryginalne i absolutnie wyjątkowe. Dziś przyszła kolej na ręcznie robioną ceramikę em.wu studio. Oto, co napisała nam Magda Wojciechowska:

Robię rzeczy. Praktyczne, unikatowe. Bliska jest mi idea craftdesignu - połączenia dobrego projektu z rzemieślniczym wykonaniem. Walczę z bylejakością i masowością, dlatego moje produkty są wykonane w 100% ręcznie z najwyższej klasy materiałów. Nie spieszę się - rzemieślnicze metody pracy wymagają czasu. Kocham to, co robię - do każdej rzeczy podchodzę z uwagą i pasją.

Niebanalne kształty, oryginalna faktura i wyjątkowe desenie - tym wyróżnia się ceramika em.wu studio. Magda Wojciechowska dodaje:

Moim ulubionym materiałem jest porcelana - to głównie z niej wytwarzam filiżanki, czajniczki i czarki. Ozdabiam je ręcznie nanoszonymi malunkami lub specjalnymi kalkami ceramicznymi. Interesują mnie faktury - staram się aby moja ceramika była przyjemna dla oka ale też dla dłoni. Wykorzystuję różne oblicza porcelany - gładkość poszkliwionego czerepu i jego matową chropawość bez szkliwa. Lubię myśl, że moje naczynia towarzyszą ludziom w codzienności, są blisko życia i może nawet trochę je uprzyjemniają.

Jak Wam się podoba ta ceramika? Naszym zdaniem jest świetna!

Skomentuj:

Polski projekt: autorska ceramika em.wu studio