Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Polski projekt: King Size, czyli lampa kreślarska XXL

red.

Ogromna lampa kreślarska od Sojka Workshop, czyli dobry polski projekt.

W cyklu "Polski projekt" prezentujemy Wam ciekawe, funkcjonalne i ładne przedmioty, stworzone przez polskich projektantów. Dziś przyszła kolej na ogromną lampę kreślarską King Size, zaprojektowaną przez kameralny warsztat Sojka Workshop.

Jesteśmy przekonani o tym iż w świecie seryjnej perfekcji dla masowego odbiorcy, prawdziwym luksusem jest unikalna manufaktura

- mówią projektanci.

Ta przeskalowana lampa kreślarska jest naprawdę imponujących rozmiarów (maksymalna wysokość 258 cm). Bezkompromisowa forma oraz industrialny styl sprawią , że stanie się gwiazdą w każdym wnętrzu. Bezstopniowa regulacja ramion i klosza pozwala cieszyć się niemal nieograniczoną ilością kombinacji ustawień.

Podstawą lampy jest solidny odlew żeliwny. Ramiona w formie paralelogramu jak i klosz oraz inne elementy wykonano z aluminium. Do produkcji sprężyn naciągowych wykorzystano drut fortepianowy.

Przygotowanie prototypu zajęło kilka miesięcy gdyż każdy jego element został starannie przemyślany i ma swoje zastosowanie. Lampę King Size można kupić w sklepie polishdesignnow.com lub zamówić przez Facebooka.

Jak Wam się podoba ta lampa? My jesteśmy na TAK!

Skomentuj:

Polski projekt: King Size, czyli lampa kreślarska XXL