Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Polski projekt: oryginalna pościel od HUG The Stuff

red.

Pościele i poduszki z przymrużeniem oka!

Z ogromną przyjemnością pokazujemy Wam takie projekty - świeże, pomysłowe, oryginalne, a przede wszystkim polskie. HUG The Stuff to nowa, rodzima marka wnętrzarska, która postanowiła zabrać się za dobry design pościeli i poduszek.

Pościele z przymrużeniem oka to pomysł dwóch dziewczyn - Sylwii i Pauliny, które twierdzą, że przytulanie ma wielkie znaczenie. Ich debiutancka kolekcja jest połączeniem dobrze znanej formy z oryginalną grafiką - okazuje się, że "spanie na dechach" może być zaskakująco przyjemne, a lew może być bardzo miłym kociakiem.

Stwierdziłyśmy z Pauliną, że brakuje na naszym rynku pościeli o ciekawym wzornictwie - dokoła tylko same kwiaty, kółka i maziaje. Według nas dużo ciekawiej spać pod imitacją blachy czy w towarzystwie lwa. Jeśli można połączyć użytkowość z niekonwencjonalnymi pomysłami, to my jesteśmy jak najbardziej za!

- mówi Sylwia, jedna z założycielek HUG The Stuff.

Autorskie grafiki – swojskie drewno, miękkie pikowania, kotwica na molo, a także hasła, które rozgrzeszają  jedzenie czekolady w pościeli, to miła odmiana dla sypialnianych standardów. Która pościel podoba Wam się najbardziej? My nie możemy się zdecydować!

Wszystkie produkty dostępne są na stronie www.hugthestuff.com.

    Więcej o:

Skomentuj:

Polski projekt: oryginalna pościel od HUG The Stuff