Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Polski projekt: stoliki z roślinami

red.

Zieleń we wnętrzach w nowej formie - MONOO i POLLI

APPO (Autorska Pracownia Projektowania Ogrodów) na przestrzeni kilu lat, stworzyła kilkadziesiąt różnych projektów, począwszy od ogrodów podmiejskich po nowoczesne założenia zieleni komercyjnej. W 2012 roku APPO zaczęła projektować donice oraz meble. Właśnie na meble, a dokładniej na stoliki kawowe MONOO i POLLI chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę. Na polskim rynku niewiele jest ciekawych donic. Szalone tempo życia nie pozostawia nam wiele czasu na uprawę i pielęgnację roślin. MONOO i POLLI to stoliki, które powstały z myślą o zapracowanych miłośnikach roślin. Prosty, drewniany stolik kawowy, ma głębokie dno, które pełni funkcję donicy. Wypełniając dno odpowiednimi roślinami, można ograniczyć praktycznie do minimum ich pielęgnacje. To ciekawy pomysł dla wszystkich tych, którzy w małym mieszkaniu chcą mieć swój własny ogródek.

Stoliki mogą być wykonana na wymiar według preferencji klienta. Może on wybrać również własny rodzaj wykończenia i lakierowania.

- mówi Agnieszka Durlik, założycielka pracowni APPO.

Początkowo prototypy i pierwsze modele architekci wykonywali samodzielnie. Szybko jednak doszli do wniosku, że lepiej będzie powierzyć tą pracę profesjonalistom. Zaczęli więc współpracować z zakładem stolarskim w Stolmach, z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Stoliki od APPO wydają się być świetnym rozwiązaniem dla entuzjastów roślin we wnętrzach, oryginalnych rozwiązań i niebanalnego wzornictwa. Co o nich sądzicie?

    Więcej o:

Skomentuj:

Polski projekt: stoliki z roślinami