Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Polski projekt: Take Me Home - meble z pomysłem

Jagoda Mówińska

Polska marka Take Me Home tworzy niebanalne meble w minimalistycznym stylu. To idealna propozycja dla wielbicieli nowoczesnych i skandynawskich wnętrz oraz loftów.

Założeniem nowej polskiej marki są minimalistyczne projekty, które pasują do każdego wnętrza. Znak firmowy Take Me Home to dębowe stoliki z litego dębu ze stalowymi podstawami w fantazyjnych kształtach. Lekkie i pomysłowe, stanowią oryginalną ozdobę i dodają wnętrzom świeżości. Firma tworzy też ławy, wieszaki, konsole i półki. By ułatwić klientom wybór produktu, firma otworzyła w Warszawie showroom. Niemal całą kolekcję Take Me Home można zobaczyć na ul. Słonecznej.

Take Me Home: alternatywa dla sieciówek

Polski producent oferuje możliwość wykonania mebli na zamówienie. Klienci mogą sami wybrać rozmiar i kolor produktu, by jak najlepiej komponował się z wnętrzem. Czas realizacji zamówienia wynosi około 30 dni. Każdy mebel jest wykonywany ręcznie z polskich materiałów (wyjątek stanowią preparaty do wykończania powierzchni).

Take Me Home: jakość przede wszystkim

Produkty Take Me Home są wykonywane z dbałością o jakość tak, by mogły służyć przez lata. Meble są wykańczane i skręcane dopiero po złożonym zamówieniu. Dąb, z którego są wykonane stoliki, po odpowiedniej impregnacji staje się odporny na zniszczenia. Dzięki trwałości, meble Take Me Home są wykorzystywane nie tylko w mieszkaniach, ale również w przestrzeni publicznej, w biurach, czy pracowniach.

Skomentuj:

Polski projekt: Take Me Home - meble z pomysłem