Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Polski projekt: White Pocket - pościel z autorskimi nadrukami

Patrycja Jezierska

White Pocket to nowa polska marka stawiająca na oryginalne i ciekawe wzory. Kolekcja pościeli proponowana przez markę inspirowana jest naturą i zwierzętami.

White Pocket to marka oferująca wysokiej jakości designerską pościel wykonaną z satyny bawełnianej czyli 100% bawełny o satynowym splocie. Materiał jest wytrzymały i przyjazny alergikom a także miły i gładki w dotyku, co gwarantuje odpowiedni komfort snu. Autorska kolekcja pościeli marki White Pocket z ciekawymi nadrukami zdecydowanie różni się od zalewającej rynek powtarzalnej masowej oferty.   

Niepowtarzalne wzornictwo, wysokiej jakości materiały

Nad bawełnianą pościelą o nietuzinkowym wzornictwie pracuje grupa grafików pod pilnym okiem Romy Kowalskiej – właścicielki marki. Pomysł na stworzenie marki narodził się niedawno – w listopadzie 2015 roku, kiedy Roma miała problem ze znalezieniem oryginalnej pościeli do własnej sypialni.

Wzornictwo było bardzo powtarzalne. Pomyślałam, że jest luka na rynku i postanowiłam spróbować ją częściowo zapełnić

- komentuje Roma, dodając, że inspiracji szuka z otaczającego ją świata.

Na tropie lisa

Aksamitna powierzchnia materiału, z którego uszyta jest pościel pozwala na wykonanie na niej nadruków wysokiej jakości. Motywy proponowane przez markę nawiązują do świata natury, zwierząt i ekologii. Na pościeli możemy znaleźć namiastkę przyrody: brzozowy las, kwiaty czy liście palmy, jak również kilka intrygujących leśnych, wodnych jak i domowych stworzeń, np. lisa, kota czy wieloryba. W ofercie nie brakuje  ponadczasowych pasów, kropek oraz inspirujących napisów. W tej kolekcji pościeli intryguje nie tylko jej niepowtarzalny design oraz wysoka jakość wykonania, ale również ciekawe nazewnictwo jak: „Na tropie lisa”, „Kocie Harce”, „Makowa Łąka” czy „Duża Ryba”. Pościele są bezpieczne dla dzieci i dorosłych. Bawełna, z której są szyte, posiada certyfikat Oeko-tex, a co najważniejsze wszystkie produkty produkowane są w całości w Polsce.

White Pocket: gdzie kupić?

Marka nie przestaje się rozwijać. W ofercie sklepu już niedługo pojawią się 4 zupełnie nowe wzory. Miękką i przyjemną w dotyku pościel o ciekawym wzornictwie można nabyć online na stronie internetowej producenta: www.whitepocket.pl.

    Więcej o:

Skomentuj:

Polski projekt: White Pocket - pościel z autorskimi nadrukami