Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Premiera e-booka “W moim zielonym domu - jak dbać o rośliny doniczkowe” autorstwa Marcina Wichrowskiego we współpracy z fansi.pl

MP

Na fansi.pl - nowej platformie czołowej agencji inluencer marketingu BrandBuddies ukazał się właśnie praktyczny poradnik podpowiadający jak zazielenić swoje mieszkanie autorstwa Marcina Wichrowskiego, który mówi: “Rośliny w moim sercu były od zawsze”.

W moim zielonym domu
W moim zielonym domu
Fot. Fansi

E-book “W moim zielonym domu - jak dbać o rośliny doniczkowe” to 117 stron wiedzy i konkretnych porad ilustrowanych pięknymi fotografiami, które ucieszą oko każdego miłośnika roślin. To doskonała pozycja zarówno dla osób, które dopiero myślą o zakupie pierwszej rośliny, jak i dla posiadaczy zazielenionych już półek i parapetów, którzy chcą jeszcze lepiej dbać o swoje zielone okazy.

Na co zwrócić uwagę kupując rośliny? Które gatunki będą najlepiej współgrać z naszym stylem życia jeśli jesteśmy zapominalscy lub bardzo zabiegani? Jak przygotować odpowiednie podłoże? Jak wyeksponować rośliny? Co zrobić, żeby przetrwały nasz urlop i jak zadbać o nie zimą? Jak się pozbyć szkodników z domowych roślin? Na najpopularniejsze pytania dotyczące pielęgnacji roślin doniczkowych odpowiada profesjonalny florysta, stylista ogrodów i wnętrz.

Pamiętam z wczesnego dzieciństwa momenty, kiedy siedziałem na kocu w redlinach pomiędzy grządkami truskawek. Nie miałem wtedy zabawek, pluszaków czy elektrycznych samochodzików i dzisiaj jestem wdzięczny losowi, że miałem dookoła siebie, te “krzaczki”, tę trawę, kwiaty, zieleń, bo dzisiaj to czuję… Dziś czuję i rozumiem rośliny. Rozumiem je, gdyż potrafię je obserwować i dostrzegam zmiany, które wróżą im dobry rozwój lub chorobę, miejsce dla nich idealne lub wręcz przeciwnie – śmiertelne.

Marcin Wichrowski
W moim zielonym domu
W moim zielonym domu
Fot. Fansi

E-booka “W moim zielonym domu - jak dbać o rośliny doniczkowe” poświęciłem czujności, aby obserwować rośliny domowe, uczyć się ich każdego dnia i...nie skazywać na śmietnik, tych, z którymi się nie dogadaliśmy, nie zrozumieliśmy ich od razu w pełni. Czasami w relacjach z bliskimi nam ludźmi tak mamy, że dzisiaj powiemy sobie coś złego, a za kilka dni wracamy z tą samą energią i miłością co wcześniej. Podobnie jest z roślinami. Nasze dobro, opieka i obserwacja, prędzej czy później zaowocuje nowymi odrostami i pięknem różnych odcieni zieleni.

Ten zielony poradnik to obowiązkowa pozycja dla każdego miłośnika roślin. “W moim zielonym domu - jak dbać o rośliny doniczkowe” już do kupienia na fansi.pl.

#zielonomi #kwiatywdomu #roslinydomowe #roslinydoniczkowe #plantlover #plantsmakepeoplehappy #houseplantclub #plantsofinstagram #zwichrowanekwiaty #wmoimzielonymdomu

    Więcej o:

Skomentuj:

Premiera e-booka “W moim zielonym domu - jak dbać o rośliny doniczkowe” autorstwa Marcina Wichrowskiego we współpracy z fansi.pl