Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Rolls-Royce inspirowany Japonią. W środku drewno wiśni, bambus i ręcznie haftowany jedwab

red.

Niesamowite wnętrze luksusowego samochodu. Rolls-Royce Phantom pokazuje nowe oblicze.

Bez wątpienia samochody marki Rolls-Royce, z charakterystyczną statuetką Spirit od Ecstasy na masce, należą do najbardziej luksusowych na świecie. Często produkowane są na indywidualne zamówienia najbogatszych klientów. Na tegorocznych targach motoryzacyjnych w Genewie brytyjska marka pokazała, że jest w stanie spełnić praktycznie każdy kaprys kupującego.

Wnętrze modelu Phantom, zaprojektowały Cherica Haye i Michelle Lusby. Inspiracją były japońskie kimona, wykonane z najwyższej jakości jedwabiu. To właśnie z jedwabiu w gołębim odcieniu wykonana jest tapicerka. Na podsufitce widzimy ręcznie haftowane kwiaty wiśni. Mają one sprawiać, że pasażer będzie zrelaksowany, jak podczas spaceru pośród kwitnących drzew. Deskę rozdzielczą wykonano z drewna wiśni i bambusa.

Na drzwiach znajdziemy intarsjowane i inkrustowane kwiaty. Warto zaznaczyć, że samo "dopieszczenie" drewnianych elementów, zajęło rzemieślnikom ponad 600 godzin. Samochód pokryto najdroższym w historii lakierem, do stworzenia którego użyto macicy perłowej.

Jak Wam się podoba ten Rolls-Royce?

Skomentuj:

Rolls-Royce inspirowany Japonią. W środku drewno wiśni, bambus i ręcznie haftowany jedwab