Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Stylowy ogród przez cały rok – poznaj nowy System Gardena ClickUp!

MP

Gardena ClickUp! to nowy, wszechstronny system, który idealnie sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak i na balkonie. Specjalny trzonek i wymienne elementy, takie jak: hotel dla owadów, karmnik, deszczomierz, doniczka i pochodnia, uczynią nasz ogród piękniejszym, niezależnie od pory roku.

Gardena Clickup - Flower Bowl
Gardena Clickup - Flower Bowl
Fot. Gardena

Gardena ClickUp - system

Zieleń daje nam wiele radości i wytchnienia!  Gdy tylko na dworze robi się cieplej, spędzamy w naszych ogrodach i na balkonach coraz więcej czasu. Gardena postanowiła umilić ten czas i stworzyła wyjątkowy system ClickUp! który można wygodnie modyfikować i używać przez cały rok. Ponadto, proste wzornictwo zestawu idealnie pasuje do każdej przestrzeni. System  wykonano z wysokiej jakości trwałych i mrozoodpornych materiałów. Elementy systemu także łatwo się czyści
i można myć je w zmywarce. System objęty jest aż 5 – letnią gwarancją.

Podstawę zestawu stanowi trwały trzonek ClickUp! (cena sugerowana: 67,50 zł) wykonany z drewna modrzewiowego z certyfikatem FSC®, co oznacza, że do produkcji trzonków jest używane tylko drewno pozyskiwane z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Końcówka trzonka to szpikulec ze stali nierdzewnej, który możemy wygodnie zamontować w glebie lub doniczce. Pozostaje już tylko wybrać odpowiedni element i cieszyć się nową odsłoną ogrodu!

Gardena ClickUp - domek dla owadów

Hotel dla owadów ClickUp! przyciągnie do twojego ogrodu jeszcze więcej owadów i będzie przydatny przez cały rok. Jego specjalna konstrukcja oferuje cztery różne siedliska dostosowane do różnych gatunków owadów. Ramy wokół poszczególnych obszarów zapewnią ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Miejsce dla siebie znajdą tu, np. dzikie pszczoły, motyle i biedronki. Cena sugerowana: 199,00 zł.

Gardena clickup - Bird feeder
Gardena clickup - Bird feeder
Fot. ClickUp

Gardena ClickUp - karmnik

W miesiącach zimowych ptaki niewątpliwie docenią karmnik dla ptaków ClickUp! Oferuje on miejsce schronienia przed deszczem i śniegiem. Karmnik umożliwia także wygodne sprawdzenie poziomu napełnienia i proste uzupełnienie pokarmu. Jest on także łatwy w czyszczeniu i będzie stanowił ciekawy element w ogrodzie. Cena sugerowana: 179,00 zł.

Gardena ClickUp - deszczomierz

Dzięki deszczomierzowi ClickUp! miłośnicy roślin będą mogli mierzyć ilość opadów atmosferycznych. Urządzenie posiada czytelną skalę w zakresie od 0 do 100 l/m2 i można je łatwo wyjąć w celu opróżnienia. Cena sugerowana: 67,50 zł.

Gardena ClickUp - deszczomierz
Gardena ClickUp - deszczomierz
Fot. Gardena

Gardena ClickUp - doniczka

Zamontuj doniczkę na kwiaty ClickUp! i stwórz bajeczny, wiosenny ogród. Świetnie sprawdzi się ona do urozmaicenia rabaty kwiatowej lub jako ciekawy dodatek w ogrodzie. Doniczka ma średnicę 25 cm oraz posiada odpływ na wodę i osłonę, by woda nie ściekała po trzonku. Cena sugerowana: 67,50 zł.

Gardena ClickUp - pochodnia
Gardena ClickUp - pochodnia
Fot. Gardena

Gardena ClickUp - pochodnia

Osoby lubiące spędzać wieczory w ogrodzie, powinny zaopatrzyć się w pochodnię ogrodową ClickUp! wykonaną ze stali nierdzewnej.  Nowoczesna, prosta konstrukcja pochodni uatrakcyjni każde otoczenie, jednocześnie chroniąc płomień przed wiatrem i deszczem. Element systemu ClickUp! posiada łatwy do napełniania, zbiorniczek na olej do lamp o pojemności 350 ml, który zasila płomień nawet przez 6 godzin. Cena sugerowana: 179,00 zł

    Więcej o:

Skomentuj:

Stylowy ogród przez cały rok – poznaj nowy System Gardena ClickUp!