Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Świetny pomysł na pokrycie dachu – blachodachówka płaska

Artykuł sponsorowany

Płaska blachodachówka jest rozwiązaniem doskonałym na dzisiejsze czasy, ponieważ idealnie sprawdza się w aranżacjach minimalistycznych. Materiał ten przyczynia się do powstawania innowacyjnych dachów, które zachwycają użytkowników. Nadeszła pora, żeby odsłonić wszystkie tajemnice blachodachówki.

Blachodachówka Płaska Plus
Blachodachówka Płaska Plus
Blachy Pruszyński

Uproszczenie formy zdecydowanie stało się czołowym trendem naszych czasów. Minimalizm zawładnął budownictwem, proponując coraz bardziej imponujące architektoniczne pomysły. Daje on również możliwość na tworzenie dachów eleganckich, do których jak ulał pasuje słowo „klasa”. Swój minimalistyczny potencjał ujawniła w ostatnich latach blachodachówka płaska. Pokrycie wpisujące się we wszystkie postulaty, charakteryzowanego prądu, jest to utworzone przy pomocy blachodachówki PŁASKIEJ od firmy Blachy Pruszyński. Jest ona manifestem nowoczesności, który bez wątpienia skradnie serca wszystkich miłośników futury.

Panel dachowy KARO
Panel dachowy KARO
Blachy Pruszyński

Blachodachówka PŁASKA to jednak niejedyna opcja na wybór nowoczesnego pokrycia dachowego. Warto zwrócić uwagę na panel dachowy KARO, który zachwyca swoim rombowym kształtem. Dzięki wykonanym w ciekawej formie elementom, dach porzuca standardową strukturę i tworzy coś całkowicie wyjątkowego, czyli dach, który przełamuje wcześniej przyjęte reguły. Na korzyść paneli KARO działa również ich uniwersalność, ponieważ świetnie sprawdzają się nie tylko na nowych budynkach, ale również tych, które zostają poddane odświeżeniu. KARO to doskonały pomysł, nie tylko na dach, ale również na element elewacji czy obróbkę komina. Wielość zastosowań opisywanych paneli czyni je jednymi z najciekawszych rozwiązań, które są aktualnie dostępne na rynku.

Blachodachówka płaska
Blachodachówka płaska
Blachy Pruszyńśki

Na jakich dachach blachodachówka płaska będzie prezentować się najlepiej? Mówimy o materiale, który znajduje swoje zastosowanie w projektach minimalistycznych, dlatego najlepiej sprawdzi się na dachach nieskomplikowanych, takich które stanowią pochwałę budowlanej prostoty. Przy ich użyciu uda nam się stworzyć dach, który będzie dopełnieniem minimalistycznego domowego ogniska.

Nadeszła pora na to, by przybliżyć największe zalety blachodachówek płaskich. Zacznijmy od kolorystyki, która łączy skromność z efektownością. Najładniej opisywana blachodachówka prezentuje się w odcieniach szarości. Dzięki specjalnej powłoce organicznej udaje się uzyskać szarość o imponujących walorach wizualnych. Rynek oferuje trzy rodzaje takowych powłok. Są one wykonywane z poliuretanu, poliestru lub z połączenia tych dwóch materiałów (powłoka hybrydowa). Najlepszą renomą cieszą się powłoki poliuretanowe, które gwarantują wieloletnią trwałość materiału pokryciowego.

Płaska Blachy Pruszyński
Płaska Blachy Pruszyński
Blachy Pruszyński

Kontynuujmy temat trwałości dachów pokrytych blachodachówką płaską. Firma Blachy Pruszyński oferuje do 30 lat gwarancji estetycznej na swoje produkty. Na długość gwarancji wpływa wybrany przez nas lakier. Znacznie dłuższa jest gwarancja techniczna, która może sięgać nawet 50 lat.

    Więcej o:

Skomentuj:

Świetny pomysł na pokrycie dachu – blachodachówka płaska