Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Szuflada pod cokołem

AS

Jak zwiększyć przestrzeń do przechowywania w kuchni? Czy wystarczą pojemne szuflady, cargo i zabudowa szafek aż do sufitu? Można postawić na mniej typowe, ale równie sprytne rozwiązanie - montaż szuflady cokołowej. Dlaczego warto pomyśleć o tym, urządzając kuchnię?

Szuflada pod cokołem
Szuflada pod cokołem
GTV, www.gtv.com.pl

We współczesnych kuchniach można znaleźć wiele pomysłowych rozwiązań na zyskanie dodatkowej przestrzeni. Nowe budownictwo mieszkaniowe przewiduje coraz mniejszą powierzchnię do dyspozycji, dlatego wprowadzanie oryginalnych pomysłów zyskuje na popularności. Mają one wpływ na naszą codzienną pracę i poruszanie się w obrębie kuchni – sięganie do szafek, szuflad, przygotowywanie posiłków i rozmieszczenie produktów. Z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni i zwiększeniu ergonomii firma GTV wprowadziła do sprzedaży wsporniki  More Space do montażu szuflady cokołowej. Dzięki takiej szufladzie zwiększamy powierzchnię do przechowywania, co jest ważne w przypadku małych kuchni, gdzie zazwyczaj możemy umieścić 3-4 szuflady. Zamiast zakrywania niewykorzystanej powierzchni pod cokołem, możemy zbudować funkcjonalną szufladę, w której umieścimy różne, przeważnie niewysokie akcesoria kuchenne – patelnie, formy do ciast albo tekstylia: ściereczki, obrusy, podkładki i serwetki. Budowa szuflady cokołowej jest zatem świetnym pomysłem dla osób, które nie lubią trzymać na wierzchu zbyt dużo rzeczy – wolą je schować, aby utrzymać porządek.

Szuflada cokołowa
Szuflada cokołowa
GTV, www.gtv.com.pl

Wsporniki More Space wykonane są z ocynkowanej stali o grubości 1,5 mm. Dają wiele możliwości aranżacji – pozwalają na konstrukcję szuflady w oparciu o najpopularniejsze na rynku typy prowadnic: kulkowe, dolnego montażu oraz o systemy szuflad. Dzięki temu zbudujemy szuflady wedle naszych potrzeb. W zależności od preferencji użytkownika możemy zastosować prowadnice z systemem cichego domyku, push to open lub rozwiązania ekonomiczne bez dodatkowych funkcji. Minimalna wysokość niezbędna do montażu szuflady cokołowej to 135 mm.

Szuflada cokołowa pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Warto o niej pomyśleć projektując kuchnię, zwłaszcza gdy zależy nam na maksymalnym zagospodarowaniu miejsc trudnodostępnych. Skonstruowanie szuflady cokołowej nie wymaga dużych nakładów pracy, ale warto zaplanować jej użycie już na etapie projektowania kuchni.

 

    Więcej o:

Skomentuj:

Szuflada pod cokołem