Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Targi Budma 2024: Innowacyjność w prefabrykacji na wyróżnienie

Materiały promocyjne

Targi Budma 2024 w Poznaniu przyniosły producentowi prefabrykacji, Formee, wyjątkowe doświadczenia. Nagroda Złotego AKANTUHSA AUREUS, przyznana przez Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP), to nie tylko zaszczyt, ale także potwierdzenie efektywności działań marketingowych. Każdy dzień targów był intensywny, pełen spotkań z obecnymi klientami i potencjalnymi partnerami zainteresowanymi prefabrykacją.

Formee na Budmie
Formee na Budmie
Fot. Formee sp. z o.o.

Po zakończeniu wydarzenia firma może z dumą podsumować owocne rozmowy, które przyniosły wiele obiecujących perspektyw. Zaplanowane spotkania po targach świadczą o rosnącym zainteresowaniu prefabrykacją, co jest impulsem do intensywnego rozwoju. Inwestorzy, zarówno instytucjonalni, jak i indywidualni, coraz bardziej kładą nacisk na jakość, czas budowy, ekologię i optymalizację kosztów, co potwierdza, że prefabrykacja odpowiada na oczekiwania rynku.

Keramzytobeton, oferowany przez firmę Formee, nie tylko poprawia mikroklimat w domu, ale także cechuje się odpornością na wilgoć oraz działaniem grzybów i pleśni. Innowacyjne podejście do prefabrykacji spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem zarówno klientów, jak i ekspertów branżowych, co stanowi solidną podstawę dla dalszego rozwoju branży prefabrykacji.

    Więcej o:

Skomentuj:

Targi Budma 2024: Innowacyjność w prefabrykacji na wyróżnienie