Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Trendy. Kolor Roku 2023 firmy AkzoNobel: Cudowny Beż

mat. prasowe

Cudowny Beż – odcień inspirowany ciepłymi tonami przyrody – to Kolor Roku 2023 AkzoNobel. Jego radosny blask łączy nas z naturą, wnosząc do wnętrz energię i optymizm.

Trendy. Kolor Roku 2023 firmy AkzoNobel: Cudowny Beż
Trendy. Kolor Roku 2023 firmy AkzoNobel: Cudowny Beż
mat. prasowe

Kolor Roku 2023 firmy AkzoNobel

Szeroko zakrojone badania przeprowadzone przez zespół ekspertów ds. kolorów farb i powłok AkzoNobel oraz międzynarodowych specjalistów ds. wzornictwa wykazały, że w centrum bieżących globalnych trendów społecznych, wzorniczych i konsumenckich znajduje się natura Ludzie szukają wsparcia, połączenia, inspiracji i równowagi we współczesnym świecie. W tym celu sięgają do cudów świata przyrody.

Kolor roku 2023
Kolor Roku na przestrzeni lat
mat. prasowe

Cudowny Beż przemawia do nas w języku, który instynktownie rozumiemy. Przyroda jest tym, co nas inspiruje i sprawia, że czujemy się lepiej w naszym życiu i w naszych domach. Dlatego po raz pierwszy od 20 lat cała nasza paleta kolorystyczna inspirowana jest rytmami natury.

mówi Heleen van Gent, Dyrektor Kreatywna w Global Aesthetic Center AkzoNobel.
Kolor roku 2023
Kolor roku 2023
AkzoNobel

Kolory - trendy w sezonie 2023

Wokół Cudownego Beżu, wybranego na Koloru Roku 2023, zaprojektowane zostały cztery specjalne palety ColourFutures, które ułatwią nam samodzielne łączenie barw we wnętrzach. Dzięki temu nasze domy czy mieszkania zyskają wyjątkowy i spersonalizowany charakter, a jednocześnie ponadczasowy oraz modny wygląd.

Kolor roku 2023 - odcienie

Kolory Natchnienia. Kolory Natchnienia inspirowane są ogrodami i lasami pełnymi roślin. Zielenie, brązy i delikatne fiolety sprawiają, że czujemy się spokojni i podniesieni na duchu. Tworzą wnętrza ciepłe i świeże. Idealnie łączą się przy tym z naturalnymi dodatkami i domowymi roślinami.

Kolory Energii. Kolory Energii to zaczerpnięte z kwiecistych łąk harmonijne, ale jednocześnie energetyzujące kolory. Dzięki temu świetnie wyglądają zarówno samodzielnie, jak i w zestawieniach z innymi odcieniami z palety. Radosne odcienie różu i ochry w połączeniu z Cudownym Beżem budują ciepłą, gościnną i pełną witalności przestrzeń.

Kolory Naturalne. Kolory Naturalne odzwierciedlają różnorodność plonów i naturalnych zasobów. Odcienie słomy, grzybów, ochry i drewna to wizualne bogactwo natury, które jednocześnie nie jest przytłaczające. Ocieplają przestrzeń i pięknie współgrają z naturalnym światłem.

Kolory Rytmu. Kolory Rytmu przywodzą natomiast na myśl wybrzeże. Odcienie muszelek, morza i piasku nadają wnętrzom świeży i ponadczasowy wygląd, wnosząc do nich równowagę i atmosferę spokoju. Różnorodność odcieni, od ciepłych neutralnych, po głębokie morskie barwy sprawia, że kolory te tworzą udane, oryginalne połączenia.

Kolor roku - trendy, odcienie, stylizacje

Kolor Roku to iskra inspiracji, która zapoczątkowuje także długoterminową współpracę AkzoNobel z klientami z branży powłok przemysłowych. Modne kolory, tekstury i efekty specjalne zostały zaprojektowane dla rynku lotniczego, motoryzacyjnego, elektroniki użytkowej, mebli metalowych, oświetlenia, szafek, podłóg, produktów budowlanych i architektury, a także farb dekoracyjnych. Korzystając z innowacyjnych narzędzi cyfrowych, takich jak aplikacja AkzoNobel Design, eksperci ds. powłok i klienci wspólnie tworzą najlepsze wykończenie dla swoich produktów.

Nasze spostrzeżenia badawcze są również nieocenione dla klientów przemysłowych, poszukujących idealnego wykończenia. Opracowujemy oferty dostosowane do potrzeb rynku w oparciu o badania kolorów i materiałów oraz analizę rynku. Jestem szczególnie podekscytowany, że mogę podzielić się z naszymi klientami tą odważną, inspirowaną naturą historią kolorystyczną. To jest to, o co nam chodzi: People. Planet. Paint.

mówi Michael Friede, Dyrektor ds. Operacyjnych Performance Coatings.

Nadchodzący rok to szczególnie ważny czas dla Global Aesthetic Center AkzoNobel. Centrum świętuje bowiem 20-lecie wybierania Koloru Roku wraz z towarzyszącymi mu paletami, które ułatwiają konsumentom oraz klientom biznesowym na całym świecie podążanie za aktualnymi trendami. W 2023 r. Global Aesthetic Center będzie obchodziło też inny okrągły jubileusz – 30-lecie projektowania kolorów i wyznaczania kierunku artystycznego całej firmy.

Więcej informacji na temat Koloru Roku 2023 można uzyskać na stronie dulux.pl oraz śledząc #CF23 w mediach społecznościowych.

    Więcej o:

Skomentuj:

Trendy. Kolor Roku 2023 firmy AkzoNobel: Cudowny Beż