Polski projekt: grawerowany wałek

red.

Zabawne wzorki na ciastkach w kilka sekund

wałek do ciasta, valek, wałek ze wzorkami, wzorki na cieście, jak dekorować ciasto, polski projekt, polski design
Wałek do ciasta projektu Zuzy Kozerskiej. Wzór: koty.
fot. dawanda.com/shop/zuia

Wałek do ciasta - czy w tym temacie coś nas jeszcze może zaskoczyć? Okazuje się że tak! Dokonała tego polska projektantka - Zuza Kozerska. Stworzyła bowiem grawerowany wałek, dzięki któremu na ciastach, ciasteczkach a nawet na pierogach, mogą pojawiać się oryginalne wzorki.

O ile pieczenie ciasteczek to dość prosta sprawa, o tyle ich dekorowanie to zajęcie bardzo pracochłonne. Wałek pozwala zaoszczędzić sporo czasu! Za jednym zamachem przygotowujemy i jednocześnie ozdabiamy nasze słodkości.

wałek do ciasta, valek, wałek ze wzorkami, wzorki na cieście, jak dekorować ciasto, polski projekt, polski designfot. dawanda.com/shop/zuia

Zuza Kozerska tworzy wałki z litego drewna. Do wycinania wzorków używa ploteru laserowego. Do wyboru mamy kilkanaście wzorów. Warto wymienić kilka: roboty, dinozaury, koty, psy a nawet wąsy. Można również zamówić "valek" z wygrawerowanym imieniem. Może być to doskonały pomysł na prezent dla mamy, córki lub przyjaciółki.

Grawerowane wałki szturmem podbiły internet. Pokazywały je wszystkie najważniejsze serwisy wnętrzarskie z różnych zakątków świata. Można kupić je np. na platformie DaWanda. Kosztują 140 zł.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Polski projekt: grawerowany wałek