Polski projekt: YELEN - pościel z lnu

red.

Lniana pościel w pięknych kolorach

pościel, lyelen, lniana pościel, pościel z lnu, polski produkcent, polska firma, 100% len
Polski projekt: lniana pościel od YELEN
Fot. Karolina Bąk (Panna Lu)

Powrót do natury to bardzo silny trend. Meble z surowego drewna czy naturalne tkaniny, coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Dziś prezentujemy Wam projekty polskiej firmy YELEN, które znakomicie wpisują się w ten trend.

YELEN to nowo powstała marka pościelowa, specjalizująca się w szyciu pościeli w 100% z lnu. Len to piękna, trwała choć nieco zapominana tkanina. Z czasem nabiera szlachetności i może służyć przez lata. Niektórzy boją się lnu, twierdząc że jest "trudny" i szorstki. Nic bardziej mylnego - odpowiednie wykończenie tkaniny powoduje że len może być miękki i przyjemny w dotyku.

Staramy się połączyć lnianą tradycję z potrzebami współczesnego rynku proponując projekty świeże i nowoczesne. W najbliższym czasie zamierzamy rozszerzyć nasz asortyment o lniane dodatki.

- mówią właścicielki marki YELEN.

Pościele YELEN wyróżnia nietypowe (jak na lniane produkty) kolorystyka - szarość, biel i brzoskwinia. To połączenie nowoczesności z tradycyjnym rzemiosłem i dbałością o środowisko. Pościele szyte są w Polsce, użycie plastiku jest minimalizowane, a metki wykonywane są z przędzy recyklingowej.

Jak Wam się podobają lniane pościele YELEN? Naszym zdaniem są piękne!

 

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

 

Skomentuj:

Polski projekt: YELEN - pościel z lnu