Polski projekt: King Size, czyli lampa kreślarska XXL

red.

Ogromna lampa kreślarska od Sojka Workshop, czyli dobry polski projekt.

lampa, lampa XL, duża lampa, lampa kreślarska, ogromna lampa
Lampa KING SIZE od Sojka Workshop
Fot. mat. prasowe

W cyklu "Polski projekt" prezentujemy Wam ciekawe, funkcjonalne i ładne przedmioty, stworzone przez polskich projektantów. Dziś przyszła kolej na ogromną lampę kreślarską King Size, zaprojektowaną przez kameralny warsztat Sojka Workshop.

Jesteśmy przekonani o tym iż w świecie seryjnej perfekcji dla masowego odbiorcy, prawdziwym luksusem jest unikalna manufaktura

- mówią projektanci.

Ta przeskalowana lampa kreślarska jest naprawdę imponujących rozmiarów (maksymalna wysokość 258 cm). Bezkompromisowa forma oraz industrialny styl sprawią , że stanie się gwiazdą w każdym wnętrzu. Bezstopniowa regulacja ramion i klosza pozwala cieszyć się niemal nieograniczoną ilością kombinacji ustawień.

Podstawą lampy jest solidny odlew żeliwny. Ramiona w formie paralelogramu jak i klosz oraz inne elementy wykonano z aluminium. Do produkcji sprężyn naciągowych wykorzystano drut fortepianowy.

Przygotowanie prototypu zajęło kilka miesięcy gdyż każdy jego element został starannie przemyślany i ma swoje zastosowanie. Lampę King Size można kupić w sklepie polishdesignnow.com lub zamówić przez Facebooka.

Jak Wam się podoba ta lampa? My jesteśmy na TAK!

 

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

 

 

 

Skomentuj:

Polski projekt: King Size, czyli lampa kreślarska XXL