Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zabawa z dzieckiem w domowej przestrzeni

mat. partnera

Choć dzisiaj wiele aktywności o różnym stopniu kreatywności dla dziecka oferuje przestrzeń wirtualna, warto pomyśleć nad spędzaniem wolnego czasu ze swoją pociechą w domowym zaciszu w taki sposób, aby rozwijać jego wyobraźnię, zmysły oraz motorykę dużą i małą.

Na sportowo

Budowanie naturalnej odporności organizmu powinno się opierać na aktywności fizycznej. Jeśli pogoda nie dopisuje, warto mieć w zanadrzu pomysły na sportowe zajęcia domowe. Można do tego użyć uniwersalnych gadżetów. Przykładem jest niewątpliwie deska do ćwiczeń równowagi z drewna brzozowego dostępna w sklepie COSTWAY, której użycie ogranicza jedynie… wyobraźnia.

Deska równowaga
Deska równowaga
Costway

To samo dotyczy piankowych klocków edukacyjnych, które posłużą do budowania konstrukcji czy domowego toru przeszkód.

Pianki
Pianki
Costway

Dla młodszych dzieci ciekawym rozwiązaniem może być zjeżdżalnia w kształcie księżyca 3w1. Oprócz nieograniczonej możliwości zjazdów, najmłodsi będą mieli okazję poćwiczyć rzuty do kosza umieszczonego z boku.

Zjeżdżalnia
Zjeżdżalnia
Costway

W domu możesz zachęcić swoje dziecko do korzystania z jeździka z kierownicą i podstawą stabilizującą.

Jeździk
Jeździk
Costway

Połączenie nauki i zabawy

Kreatywna zabawa w domu to nie tylko aktywność fizyczna. Obserwuj swoje dziecko i zobacz, czy interesuje je malowanie. Jeśli tak, może zdecydujesz się na zakup edukacyjnej tablicy 3w1, na której możesz malować kredą i flamastrami.

Tablica
Tablica
Costway

Jeśli masz w domu małego indywidualistę, możesz zastanowić się nad dziecięcym stolikiem kreślarskim z krzesełkiem bądź fotelikiem. Posiada on funkcję „rosnę z dzieckiem” oraz daje możliwość odrabiania przy nim lekcji. Rysować można potem.

Stół kreślarski
Stół kreślarski
Costway

Wspólne gotowanie

Kreatywność w domu to także nauka rzeczy praktycznych. Taką jest niewątpliwie gotowanie, którego można uczyć już od najmłodszych lat. Zestaw kuchnia i restauracja 2w1 dostępny na stronie Costway zapewni dzieciom możliwość poznania od kuchni tajników gotowania.

Kuchnia
Kuchnia
Costway

Dla małych miłośników muzyki

W rozwoju dziecka muzyka odgrywa ważną rolę. Wzmacnia połączenia międzykomórkowe w mózgu oraz rozwija kreatywność. Pomoże w tym zdecydowanie mata muzyczno-taneczna z funkcją nagrywania. Do wyboru jest 8 instrumentów pozwalających na stworzenie prawdziwego koncertu. Mata rozwija także zdolności psychoruchowe dziecka.

Mata
Mata
Costway

W rozwoju umiejętności dziecka już od najmłodszych lat może przysłużyć się pianino dla dzieci z mikrofonem i muzyką. To 37 klawiszy, dzięki którym dziecko może bawić się dźwiękami 8 instrumentów oraz wieloma rytmami. Mikrofon ze statywem pozwala na koncerty dawane jak prawdziwy muzyk.

Pianino
Pianino
Costway

Zręczność i precyzja

Nie zapominajmy także o rozwoju motoryki małej dziecka, czyli jego zręczności i precyzji. Stolik z nakładką do układania klocków pozwala dziecku na tworzenie budowli i jednoczesne przechowywanie zabawek w jednym miejscu. Na stoliku dziecko może także bawić się zestawem edukacyjnym klocków magnetycznych składającym się z aż 158 sztuk.

Stolik
Stolik
Costway
Klocki magnetyczne
Klocki magnetyczne
Costway

Costway to jeden z największych importerów zabawek dla dzieci, mebli, akcesoriów do domu i ogrodu oraz artykułów sportowych. To międzynarodowa firma z 20-letnim doświadczeniem, działająca w takich krajach, jak Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Hiszpania, Włochy i wiele innych. Jest obecna na rynkach ponad 150 krajów świata. Produkty marki Costway dostępne są w sprzedaży na stronie www.costway.pl lub za pośrednictwem największych marketplace'ów, takich jak Amazon, eBay czy Allegro.

    Więcej o:

Skomentuj:

Zabawa z dzieckiem w domowej przestrzeni