Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zaprojektuj Ogród przyjazny Przyrodzie!

Ogród na pTak, Katarzyna Jodłowska

Kochasz ptaki i chcesz zaprosić je do ogrodu? Dajemy Ci wyjątkową aplikację, z którą stworzysz Twój Ogród na pTAK! To ogród, w którym ptaki i inne zwierzęta znajdą pożywienie oraz dom, a Ty raj i wytchnienie od codziennego zgiełku! Nauczymy Cię rozpoznawać ptaki i ich śpiew!

Aplikacja Ogród na pTAK!
Aplikacja Aplikacja Ogród na pTAK!
Fot. Ogród na pTAK!

Rozpoznawaj 25 gatunków ptaków i ich głosy!

Wiosenne flety Kosów, pieśń Zięby, czy przeraźliwe skrzeki Sójki - wyobraź sobie, że rozpoznajesz wszystkie te dźwięki podczas porannej kawy na tarasie!
Cudowne uczucie prawda? Bawiąc się quizem nauczysz się nazywać najpopularniejsze ptaki w ogrodzie, ale też na osiedlowej łące, czy w miejskim parku! Znajdziesz tu, zdjęcia, ciekawe opisy i głosy Bogatki, Modraszki, Dzwońca i Szpaka, Dzięcioła Dużego, Słowika Rdzawego, czy Jemiołuszki. W sumie 25 najbardziej popularnych ptasich głosów i sylwetek!

Aplikacja Ogród na pTAK!
Aplikacja Ogród na pTAK!
Fot. Ogród na pTAK!

Co sadzić, żeby ptaki chętnie odwiedzały nasz ogród?

Z naszą aplikacją stworzysz ptakom zdrową stołówkę, twierdzę i schronienie!
Dajemy Ci 10 TOP krzewów, podpowiadamy, jak wprowadzić pożyteczne rośliny do ogrodu i jakie ptaki skuszą się na ich owoce.
Złociste owoce rokitnika będą zimową stołówką dla Kosów, Kwiczołów, Modraszek, czy    Gila, ale też złotą ozdobą Twojego ogrodu!  W gałęziach gęstej śliwy tarniny gniazdo uwije Sikora, Raniuszek, czy Gąsiorek, a przy ciemnych owocach głogu będziesz obserwować Drozdy i Jemiołuszki. Dajemy Ci 10 kolorowych powodów, żeby zaprosić ptaki do ogrodu!
 

Aplikacja Ogród na pTAK!
Aplikacja Ogród na pTAK!
Fot.Ogród na pTAK!

Poczuj się jak wytrwany badacz Przyrody w Twoim własnym raju dla ptaków!

Ściągnij aplikację Ogród na pTAK! i prowadź własny dziennik obserwacji ornitologicznych. To wyjątkowy dzienniczek, w którym zanotujesz miejsce, datę i gatunek ptaka, jakiego obserwujesz. Twórz historię Twojego Ogrodu na pTAK! i zauważysz jak kolejne  krzewy, kwietne łąki i dzikie zakątki będą przyciągać coraz więcej ptaków!  

Dokarmiasz ptaki?

Poznaj zasady mądrego dokarmiania. Obalamy mity!
Dowiedz się czym, kiedy i jak dokarmiać ptaki, żeby pomagać, a nie szkodzić!

Ogrody w coraz gęściej zaludnionym i zabudowanym świecie stają się najważniejszym siedliskiem dla wielu zwierząt, a dla nas miejscem odnowy. Zmęczony pracą każdy z nas dąży do tego, aby podczas niewielu zazwyczaj wolnych chwil odpoczywać we wnętrzach, w których czuje się dobrze…

Ściągnij aplikację

Zaproś Przyrodę do Ogrodu.
Bądź na pTAK!
Zanim będziesz za późno.

Aplikacja Ogród na pTAK! została stworzona wspólnie przez Fundację VEOLIA
oraz Stowarzyszenie PTAKI POLSKIE.  
Więcej na  https://jestemnapTAK.pl   /   https://www.fundacja.veolia.pl/   

    Więcej o:

Skomentuj:

Zaprojektuj Ogród przyjazny Przyrodzie!