Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Akademia Światła Dziennego

Materiał prasowy

„Akademia Światła Dziennego” to kolejny projekt VELUX przygotowany z myślą o architektach. Do bezpłatnych szkoleń w ramach Akademii VELUX, skierowanych do firm dekarskich i handlowych, dodano niezwykle inspirujące spotkania dedykowane architektom.

Akademia Światła Dziennego
Akademia Światła Dziennego
Fot. Velux

Wykorzystanie światła dziennego w architekturze, a szczególnie w budownictwie mieszkaniowym, to nie tylko kwestie wizualne, ale również zdrowotne. Światło dzienne wpływa na nasze prawidłowe funkcjonowanie, produktywność, samopoczucie. Jednocześnie coraz więcej czasu spędzamy w pomieszczeniach bawiąc się, ucząc, a także pracując. Tak duże znaczenie światła dziennego dla zdrowia sprawia, że powinniśmy pomyśleć o jak najlepszym doświetleniu domów i biur przy okazji ich projektowania lub planowanych modernizacjach.

Spotkania w ramach „Akademii Światła Dziennego” inspirują architektów, przedstawiając im najnowsze trendy związane z wykorzystaniem światła dziennego. Przyczyniają się również do wymiany wzajemnej wiedzy i doświadczeń, co pozwala nam wszystkim wspólnie tworzyć najlepsze rozwiązania mające znaczenie dla budownictwa mieszkaniowego, dla użytkowników oraz środowiska naturalnego
 

Monika Kupska-Kupis, główna architekt z firmy VELUX Polska.
Akademia Światła Dziennego
Akademia Światła Dziennego
Fot. Velux

Podczas spotkania eksperci VELUX zaprezentują rozwiązania produktowe, które pomogą spełnić oczekiwania funkcjonalne i estetyczne nawet najbardziej wymagających klientów, a także zadbać o komfort i zdrowe warunki w projektowanych obiektach.

Nie zabraknie rozmów o dostępnych narzędziach wspomagających projektowanie m.in. bezpłatnych programach wizualizacyjnych, które usprawnią pracę architekta. Zostaną podjęte kwestie związane z indywidualnym wsparciem technicznym i prawidłowym montażem. Będzie to również doskonała okazja do zobaczenia na żywo najciekawszych i najnowszych rozwiązań VELUX.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy jedynie:

1.      wejść na stronę https://oknadachowe.velux.pl/akademia-velux,

2.      wypełnić formularz zgłoszeniowy i zarejestrować się.

Liczba miejsc w wydarzeniu jest ograniczona, dlatego zachęcamy do jak najszybszej rejestracji.
„Akademia Światła Dziennego” to kolejny projekt realizowany przez firmę VELUX popularyzujący wiedzę na temat światła dziennego wykorzystywanego w budynkach.

    Więcej o:

Skomentuj:

Akademia Światła Dziennego