Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowe centrum szkoleniowe Thermia w Gdyni

Materiał prasowy

Thermia podkreśla swoją obecność na polskim rynku poprzez uruchomienie w Gdyni centrum szkoleniowego dla projektantów i instalatorów, które oferuje także wsparcie dla indywidualnych klientów w projektowaniu systemów ogrzewania opartych na pompach ciepła.

Centrum szkoleniowe Thermia w Gdyni
Centrum szkoleniowe Thermia w Gdyni
Fot. Thermia

Urządzenia tej szwedzkiej marki cieszą się uznaniem wśród polskich użytkowników, a jednym z prezentowanych modeli będzie gruntowa pompa ciepła ATLAS, osiągająca współczynnik SCOP powyżej 6, co jest najlepszym wynikiem na rynku.

Centrum Szkoleniowe Thermia w Polsce ma służyć jako miejsce wsparcia dla rozwoju wiedzy branżowej, oferując szkolenia oraz certyfikacje dla instalatorów. Zlokalizowane przy ulicy Puckiej 5 w Gdyni, będzie również przestrzenią do wymiany doświadczeń i współpracy z uczelniami, otwartą dla wszystkich zainteresowanych inwestycjami w systemy ogrzewania oparte na odnawialnych źródłach energii. Lars Gyllander, Wiceprezes ds. Sprzedaży i Marketingu Thermia AB, podkreśla znaczenie otwarcia tego centrum dla dalszego rozwoju marki na polskim rynku oraz zapewnienia ekologicznych i efektywnych rozwiązań grzewczych.

W centrum można zobaczyć m.in. model Thermia MEGA o mocy do 1400 kW, dedykowany do zastosowań komercyjnych, wyposażony w modulację mocy i innowacyjne rozwiązania zwiększające wydajność i oszczędność energii. Prezentowana jest również gruntowa pompa ciepła ATLAS, osiągająca rekordowy współczynnik SCOP powyżej 6, co potwierdza zaawansowane podejście Thermia do efektywności energetycznej. Adam Koniszewski, Dyrektor ds. Biznesu Projektowego w Thermia Polska, podkreśla rolę sieci Partnerów Thermia w zapewnianiu klientom efektywności energetycznej i niższych kosztów ogrzewania poprzez wykorzystanie pomp ciepła.

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowe centrum szkoleniowe Thermia w Gdyni