Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ale lokale 2013 - Bisto Na Językach w Szczecinie

Redakcja

Nowoczesne i przyjazne wnętrze.

Bistro Na Językach jest nowością na gastronomicznej mapie Szczecina. Tym co wyróżnia bistro od innych lokali jest jego nietypowy duet z  „Francuzką piekarnią” proponującą tradycyjne francuskie wypieki. Lokal został zaprojektowany tak, by przeszklenia dawały możliwość podglądania pracy piekarzy lub (z drugiej strony) obserwowania życia w centrum miasta. Lokal bowiem położony jest tuż przy głównym placu Szczecina - Bramie Portowej, na rogu ulic Tkackiej i Grodzkiej. Nieopodal znajduje się plac Orła Białego, Katedra oraz Zamek Książąt Pomorskich. Lokal jest wiec idealną propozycją dla zwiedzających Szczecin.

Całe wnętrze Bistro Na Językach utrzymane jest w jednolitej stylistyce, której ton nadają utrzymane w cementowych szarościach ściany i podłogi, przełamane soczystymi turkusowymi detalami. W efekcie wnętrze robi wrażenie jednocześnie nowoczesnego i przyjaznego.  Świeżości i koloru dodają rośliny i zioła w doniczkach, dostępne na wyciągnięcie ręki. Zadbano o każdy szczegół. Stoliki są wykonane na specjalne zamówienie i zaskakują funkcjonalnością (specjalne miejsca na laptopa, prasę czy torebkę).

fot. mat. prasowe

Dodatkowo lokal wychodzi naprzeciw oczekiwaniom różnorodnej klienteli nie tylko w kwestiach kulinarnych - biznesmeni mogą skorzystać z zamykanej sali w celu zorganizowania zebrania. Takie rozwiązanie przestrzenne gwarantuje anonimowość, a jednocześnie lokal jest dostępny dla innych gości. Strefa ta sprawdzi się także doskonale przy innych imprezach okolicznościowych. Klienci mogą śmiało przychodzić z dziećmi. Z myślą o nich powstał kącik z pufami i stolikami dla maluchów. Do ich dyspozycja są kolorowanki, kredki i książki.

Wchodząc do lokalu otrzymujemy elektroniczna kartę, na której zapisywane jest zamówienie klienta (obowiązuje tu bowiem samoobsługa). Rozliczenie następuje przy wyjściu - rachunek  zostaje odczytany z karty.

Menu jest różnorodne - celuje w gusta nawet najbardziej wybrednych klientów. Nie będą narzekać amatorzy mięs ani wegetarianie. Jest świeżo, smacznie i oryginalnie. Klientom proponujemy specjały szefa kuchni, zestawy obiadowe, zupy, makarony, sałatki,  przystawki i desery . Do posiłku można zamówić francuskie wina, aromatyczne kawy, świeżo wyciskane soki. Większość dań przygotowywana jest na oczach klientów i trwa ok. 8 min. Jeśli czas oczekiwania jest dłuższy, wręczany jest pager, który  w dyskretny sposób powiadamia, że  danie jest gotowe do odbioru.

Bistro Na Językach

ul. Grodzka 2 Szczecin

Skomentuj:

Ale lokale 2013 - Bisto Na Językach w Szczecinie