Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ale lokale 2013 - Green Times Cafe w Krakowie

Redakcja

Jasne i świeże wnętrze.

W sercu krakowskiego Kazimierza, na Palcu Wolnica, który niegdyś był najważniejszym placem targowym tej części miasta, znajduje się niewielka kawiarnia Green Times. Swoim wyglądem nieco odbiega  od przyjętego kanonu Kazimierzowskich kawiarni.

Wnętrze Green Times jest jasne i świeże, inspirowane skandynawskim stylem. Minimalizm białych ścian przełamują pastelowe dodatki. Do wystroju kawiarni użyto przede wszystkim drewna. Bar wykonany jest z długich desek pomalowanych na biało, a do konstrukcji sof oraz stolika kawowego użyto europalet. Na końcu kawiarni znajduje się zaciszny kącik ozdobiony boazerią w miętowym kolorze.

fot. mat. prasowe Green Times Cafe

Praktyczne zastosowanie znalazły stare drabiny, które w zależności od sezonu pełnią rożne funkcje. W okresie letnim służą jako kwietniki, natomiast w zimie są oryginalnymi wieszakami na ubrania. W kawiarni postawiono na dużą ilość lamp. Dodatkowe oświetlenie ma zapewnić efekt kawiarni ciepłej i przytulnej.

Myślą przyświecają kawiarni jest sezonowość, która odzwierciedlona została zarówno w jej wystroju jaki i ofercie. Na ladzie barowej, umieszczonej tuż przy wejściu do lokalu, znajdują się tatry, babeczki, quiche, przygotowane z sezonowych warzyw i owoców. Natomiast główną dekoracje kawiarni pełnią kwiaty i rośliny charakterystyczne dla określonej pory roku.

Wystrój  i oferta kawiarni jest spełnieniem oczekiwać właścicielki o miejscu świeżym, lekkim i naturalnym.

Green Times Cafe

Plac Wolnica 8 Kraków

Skomentuj:

Ale lokale 2013 - Green Times Cafe w Krakowie