Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Bęben na wąż ogrodowy

MP

Bęben na wąż ogrodowy jest nieoceniony w podlewaniu roślin w odległych zakątkach ogrodu i miejscach wymagających obfitego podlewania. Ogrodnicy mogą skorzystać z szerokiej oferty bębnów Fiskars, które są gotowe do użycia od razu, gdyż mają wszystkie niezbędne akcesoria. Jeśli masz duży ogród i poszukujesz komfortowego sprzętu do podlewania, postaw na najbardziej zaawansowany model – automatyczny bęben z wężem XL z kółkami.

Automatyczny bęben z wężem XL z kółkami
Automatyczny bęben z wężem XL z kółkami
Fot. Fiskars

Bęben na wąż ogrodowy - automatyczny

Automatyczny bęben z wężem XL z kółkami, podobnie jak inne modele, jest od razu gotowy do użycia gdyż zawiera wszystkie niezbędne akcesoria, których potrzebujesz, aby utrzymać ogród w doskonałej kondycji. Są wśród nich: regulowana, łatwa w użytku dysza zraszająca, uniwersalne przyłącze kranowe. Co więcej - koniec z zagubionymi akcesoriami. Teraz możesz przechowywać wszystkie potrzebne elementy w zintegrowanym schowku w bębnie
w uporządkowany sposób wtedy, gdy nie są używane. Żadna część nie ma szans się zgubić.

Wąż ogrodowy. Jaki wąż ogrodowy wybrać?>>>

Bęben ogrodowy Fiskars - konstrukcja

Bęben jest stabilny i odporny na przechylenie - można go obracać w zakresie 360°, co pozwala na pełną swobodę manewrowania. Ogrodnicy, którzy często podlewają duże powierzchnie wiedzą, jak jest to ważne i komfortowe. Nie ma możliwości, aby przy takiej konstrukcji sprzęt się przewracał, blokował, utrudniał sprawne podlewanie.

Nawadnianie. To łatwe. Premiera nowego segmentu Fiskars>>>

 

Automatyczny bęben z wężem XL z kółkami
Automatyczny bęben z wężem XL z kółkami
Fot. Fiskars

Bęben z wężem ogrodowym

Automatyczne zwijanie węża sprawia, że nic się nie plącze, a podlewanie jest jeszcze łatwiejsze. Ten zaawansowany model bębna posiada również kółka, które ułatwiają manewrowanie i transport. Docenią to ogrodnicy, którzy mają do przemierzenia całkiem spory kawałek ogrodu.

Bęben wyróżnia elegancki, stylowy design, który cieszy oczy ogrodnika. Warto podkreślić, że ten funkcjonalny i wyjątkowo estetyczny bęben otrzymał nagrodę Red Dot - jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.

Są czasem sytuacje, gdy nie chcemy dźwigać bębna z wężem do ogrodu. Wówczas dla większej wygody można bez problemu zamontować go na ścianie (dotyczy modelu bez kółek). Odpowiedni uchwyt jest sprzedawany osobno.

Bęben ogrodowy ze zwijaczem

Przemyślany design i uniwersalny rozmiar, również przyłączy, gwarantuje kompatybilność z narzędziami innych producentów. Takie rozwiązanie z pewnością ucieszy tych ogrodników którzy mają zgromadzony sprzęt do nawadniania różnych marek.

Pamiętaj - podlewanie z bębnami Fiskars jest bardzo łatwe. Po prostu podłączasz bęben z wężem do kranu, a dyszę do węża. Odkręcasz kran i gotowe. 

Jak wybrać sprzęt do nawadniania?>>>

Automatyczny bęben z wężem XL z kółkami
Automatyczny bęben z wężem XL z kółkami
Fot. Fiskars

Bęben ogrodowy rollup -ceny

Automatyczny bęben z wężem XL z kółkami -ok. 957 zł
 
Automatyczny bęben z wężem XL- ok. 774 zł
 

Skomentuj:

Bęben na wąż ogrodowy