Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Biurko narożne - zalety i wady. Biurka narożne młodzieżowe i inne

Redakcja

Biurko narożne sprawdzi się w domowym gabinecie o niewielkich rozmiarach oraz w pokoju młodzieżowym, jeśli nie ma opcji, by umieścić je przy oknie. Przy biurku spędzamy wiele godzin dziennie, zatem powinno być wygodne u dostosowane do indywidualnych potrzeb. O czym warto pamiętać, kiedy kupujemy biurko narożne?

Biurko narożne
Biurko narożne
PhotoMavenStock/Shutterstock

Biurko narożne białe

Białe biurko narożne wykonane z płyt laminowanych lub płyt MDF to popularny model wybierany do pokoju młodzieżowego i do sypialni. w tym drugim przypadku, kiedy biurko narożne ma jednocześnie pełnić funkcję toaletki, warto zabezpieczyć blat za pomocą szkła hartowanego. Dzięki temu blat się nie zniszczy, a cały mebel będzie się prezentował elegancko. Na blacie można ustawić dekoracyjne pojemniki na akcesoria papiernicze lub kosmetyki, w zależności od przeznaczenia. Największy komfort użytkowania osiągniemy, jeśli ustawimy biurko narożnikowe przy ścianie z oknem - tutaj będzie najwięcej światła potrzebnego do pracy, nauki i wykonywania makijażu.

Białe biurko rogowe będzie pasowało do:

  • stylu minimalistycznego - jeśli będzie miało prostą formę,
  • stylu skandynawskiego - tu sprawdzi się drewniana bielona powierzchnia, przecierki, czarne gałki meblowe,
  • stylu francuskiego - obowiązkowe zdobienia, gięte lub toczone nogi, dekoracyjne uchwyty.
Biurko narożne
Biurko narożne Aida białe z szufladami 124 cm
OBI
Biurko narożne
Biurka narożne: BEKANT i MICKE
IKEA

Narożne biurko gamingowe

Biurko narożne komputerowe to popularny mebel to pokoju nastolatka. Na rynku są dostępne modele dedykowane graczom, zatem warto wybrać takie - gwarantują idealne dopasowanie do potrzeb użytkownika. Jeśli w ofercie sklepu znajdziemy też fotel dla gracza, często można liczyć na zniżkę przy zakupach.

Potrzebujesz więcej informacji na ten temat? Zobacz: Jak urządzić pokój gamingowy w domowym zaciszu? Pokój gracza

Biurko narożne
Biurko Gamingowe Narożne
www.zdesk.pl

Biurko młodzieżowe narożne

Wielkość blatu roboczego w biurkach narożnych powinna być dopasowana do wykonywanych przy nim czynności. Jeśli planujemy postawić tam na stałe laptopa lub monitor i klawiaturę komputera, powinien być większy. Przydadzą się też dodatkowe szuflady, w których uczeń schowa zeszyty i potrzebne materiały papiernicze - aby były pod ręką w trakcie nauki.

Do małego pokoju warto wybrać rodzaj biurka narożnego z nadstawką, która zapewni więcej miejsca do przechowywania. Jeśli natomiast w pokoju nastolatka jest nieco więcej wolnego miejsca, warto połączyć biurko narożna z komodą. W zależności od potrzeb można w niej umieścić ubrania lub książki, a na ścianie powyżej zamontować półki.

Niektóre biurka narożne młodzieżowe są połączone z większymi meblami do przechowywania. Regały zintegrowane z biurkiem zagospodarują przestrzeń - ale to funkcjonalne rozwiązanie może też być atrakcyjne wizualnie. Wybierzmy wykończenie pasujące do aranżacji, aby wnętrze było spójne pod względem estetycznym.

Zobacz także: Krzesło i biurko dla ucznia

Biurko narożne
Biurko narożne
BongkarnGraphic/Shutterstock
Biurko narożne
Biurko narożne VIRGINIA
Salony Agata

Nowoczesne biurko narożne do gabinetu

Domowe biuro to wygodna opcja, jeśli charakter naszej codziennej pracy pozwala na pozostanie w mieszkaniu. Zobacz, jak można zaaranżować wnętrze, w którym się znajduje:

Biurko narożne
1. Biurko ULSTED Jysk 2. Biurko Stand BRW 3. Biurko Luka BRW
fot. producenci
Biurko narożne
1. Nowoczesne biurko narożne szare - awmeble.pl 2. BIURKO NAROŻNE LOFT INDUSTRIAL RUSTYKALNE Z SZAFKĄ - menito.pl
Fot. producenci
    Więcej o:

Skomentuj:

Biurko narożne - zalety i wady. Biurka narożne młodzieżowe i inne