Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Niecodzienne zastosowania produktów IKEA. Zainspiruj się!

Red.

Czy lampka biurkowa może stać się żyrandolem, a zwykła skrzyneczka modnym regałem? Zobaczcie popularne przedmioty z IKEA w nowej odsłonie

niecodzienne zastosowanie produktów IKEA
Nie lubisz nudy również we wnętrzu? Nie chcesz, by twoja kuchnia wyglądała, jak 'każda inna'? Skrzynki KNAGGLIG do przechowywania narzędzi czy przyborów ogrodniczych w garażu świetnie sprawdzą się również w kuchni. Przymocuj je do ściany, ale niekoniecznie wszystkie równo - dzięki temu staną się zabawnym akcentem przyciągającym uwagę.
Fot. IKEA

Zastanawialiście się kiedyś ile macie w domu produktów z IKEA? Gdyby tak policzyć wszystkie świeczki, łyżeczki, świeczki i drobiazgi, wyszła by niezła suma!

W tym roku motywem przewodnim katalogu IKEA jest życie po swojemu. Popularna szwedzka sieć zachęca do eksperymentów. Bo kto powiedział, że wszystkie krzesła przy stole muszą być jednakowe, a obiad powinien być serwowany w takich samych naczyniach? 

Przecież fronty kuchenne mogą zdobić ścianę w pokoju dziennym, a szklanka może być świetnym wazonem! Zobaczcie kilka ciekawych pomysłów na nowe wykorzystanie dobrze znanych produktów IKEA.

PRZEJDŹ DO GALERII>

 

Zapisz

    Więcej o:

Skomentuj:

Niecodzienne zastosowania produktów IKEA. Zainspiruj się!