Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Eleganckie mieszkanie z imponującym tarasem

red.

Mieszkanie w Rzeszowie powstał dla małżeństwa, które zapragnęło przeprowadzić się do miasta i całkowicie zmienić dotychczasowy styl życia. Postawili na nowoczesne wnętrza w eleganckim wydaniu.

Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze nowego bloku na osiedlu w Rzeszowie. Jest całkiem spore - ma 100 metrów kwadratowych, a do tego dwa duże tarasy z pięknym widokiem na okolicę. Aranżacją wnętrza zajęli się architekci z biura projektowego Viva Design. Projektanci zaproponowali podzielenie przestrzeni na dwie strefy: prywatną i dla odwiedzających małżonków gości. Część wspólna, składająca się z przedpokoju, łazienki oraz salonu połączonego z jadalnią i kuchnią, płynnie przechodzi w intymną. Łącznikiem między obiema jest ukryty za szklanymi drzwiami korytarz. Zorganizowano w nim pokaźną garderobę, przez którą należy przejść, chcąc dostać się do sypialni małżeńskiej, dodatkowej sypialni gości oraz do łazienki.

Właścicielom bardzo podoba się styl nowoczesny, a architekci postanowili dodać do niego akcenty glamour i nowojorskie. W rzeszowskim mieszkaniu nowoczesność ma jednak bardzo ciepłą i przytulną odsłonę. Architekci połączyli materiały o różnych temperaturach i fakturach, tak by uniknąć wrażenia chłodu i sterylności. Również paletę barw skomponowano z myślą o zachowaniu idealnych proporcji. Szarości, grafity i biel otrzymały przeciwwagę dzięki wprowadzeniu ciepłych odcieni drewna czy mosiądzu. Jednak to światło odegrało najważniejszą rolę w zbudowaniu atmosfery tego wnętrza. Architekci zaplanowali bardzo różnorodne punkty – lampy stojące, kinkiety, żyrandole, źródła pojedyncze i listwy, za pomocą których mieszkańcy mogą rzeźbić przestrzeń i nastrój.

Skomentuj:

Eleganckie mieszkanie z imponującym tarasem