Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

EMMA i EMILY: tapicerowane krzesła od Färg & Blanche

red.

Szwedzko-francuski duet projektantów Färg & Blanche stworzył dwa eleganckie wzory krzeseł dla szwedzkiej marki Meble Gärsnäs.

Projekt szwedzko-francuski duet Färg & Blanche ma pochodzić z dwóch eleganckich wzorów wyściełane krzesła dla szwedzkiej marki Meble Gärsnäs. Emma (przedstawione w dwóch pierwszych zdjęć poniżej) jest ręcznie szyte, dobrze dopasowany fotel, który "mówi językiem kunszt podnoszenia rękawicę.Robótki tutaj obejmuje zarówno formę i funkcję, podnosząc klasyczny wygląd najwyższej poziomie. Zarówno szwy i pończochach nogi podkreślają, że dobrze ubrany uczucie ".Inspiracją dla projektu były dostarczone przez starego tradycyjnym krześle znalezionych przez szwedzkiego projektanta w domu jej babci.
EMILY (prezentowane w ostatnich pięciu zdjęć z postu) został opisany przez autora jako młodsza siostra Emma: "podobnie jak rodzeństwo, są one podobne, ale wciąż różne.Podobieństwo rodzina może być postrzegane w robótki: obie są tapicerowane, ale inaczej wzorzyste.Robótki jest funkcja, która również tworzy potężny idiom ".Specjalnej techniki stosuje się w oparciu o klasyczną jednostek, a w tym samym czasie, zajmując główną krawędź techniki. Emily jest wygodne krzesło, równie udane okrągły stół i przy stole konferencyjnym

Krzesła Emma (przedstawione w dwóch pierwszych zdjęć poniżej) zostały uszyte ręcznie. Inspiracją dla projektu jest tradycyjne krzesło znalezionych przez szwedzkiego projektanta w domu babci. Projekt Emily (prezentowany na ostatnich pięciu zdjęciach) został opisany przez projektantów jako młodsza siostra Emmy: "są podobne jak rodzeństwo, ale jednak różne. Oba meble są tapicerowane, ale mają inny wzór szycia."

Krzesła te mogę służyć jako wygodne meble do domu, jak również eleganckie wyposażenie biura, czy sali konferencyjnej.

Skomentuj:

EMMA i EMILY: tapicerowane krzesła od Färg & Blanche