Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Fiskars zdobywa dwie prestiżowe nagrody Red Dot "Best of the Best" za wzornictwo produktów

Materiał prasowy

W tym roku Fiskars został uhonorowany dwiema nagrodami "Best of the Best" w prestiżowym konkursie Red Dot Design Award, uznawanym za jeden z najważniejszych na świecie. Nagrody te wyróżniają wyjątkowe projekty za ich funkcjonalność, innowacyjność oraz wybitny design.

Zraszacze wahadłowe Fiskars nagrodzone Red Dot Best of the Best
Zraszacze wahadłowe Fiskars nagrodzone Red Dot Best of the Best
Fot. Fiskars

Fiskars zdobył pierwszą nagrodę za kolekcję narzędzi do gotowania na świeżym powietrzu Norden, a drugą za zraszacze wahadłowe. Oba produkty doskonale odzwierciedlają DNA projektowe Fiskars, które łączy skandynawski minimalizm i bliskość natury. "Jesteśmy zaszczyceni tymi nagrodami. Projektowanie innowacyjnych, ergonomicznych i wydajnych produktów w prostym, ale przemyślanym stylu to wyzwanie. Każdy element musi być dokładnie zaplanowany, a każdy detal musi mieć swój cel. Kluczem do sukcesu jest umiejętność zakończenia projektu na właściwym etapie, bez zbędnych dodatków. Naszym celem jest tworzenie produktów, które będą służyły przez całe życie, nie tylko przez kilka lat. Jakość jest fundamentem naszej marki od 1649 roku. 

Petteri Masalin, dyrektor ds. projektowania w Fiskars.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono prace z 60 krajów, a jury Red Dot składało się z 39 ekspertów z 20 krajów na czterech kontynentach, reprezentujących różne dziedziny projektowania.

Najlepsze z najlepszych: zraszacze wahadłowe Fiskars

Nagrodzonym produktem są zraszacze wahadłowe Fiskars. Nowa linia zraszaczy oferuje różne poziomy regulacji, pozwalając na dopasowanie do każdego ogrodu. Wyposażone w uniwersalne szybkozłącze kompatybilne z innymi markami, zraszacze są łatwe w konfiguracji dzięki intuicyjnym elementom sterującym. Obracająca się noga ułatwia przechowywanie, a zintegrowany otwór do zawieszania zapewnia wygodę. Innowacyjna konstrukcja zraszacza gwarantuje jego długotrwałe działanie dzięki łatwości czyszczenia.

Najlepsze z najlepszych: kolekcja narzędzi do gotowania na świeżym powietrzu Fiskars Norden

Jednym z wyróżnionych produktów jest kolekcja narzędzi do gotowania na świeżym powietrzu Fiskars Norden, wprowadzona na rynek w 2023 roku. Kolekcja ta czerpie inspirację z nordyckiej przyrody, kultury i tradycji, przekształcając je w nowoczesny, ponadczasowy design. Narzędzia są idealne do gotowania na zewnątrz, ale sprawdzą się także w kuchni przez cały rok. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak brzoza, dąb, stal nierdzewna i żeliwo, są przykładem doskonałego rzemiosła.

Nagrody Red Dot "Best of the Best" potwierdzają zaangażowanie Fiskars w tworzenie produktów, które łączą funkcjonalność z doskonałym wzornictwem.

    Więcej o:

Skomentuj:

Fiskars zdobywa dwie prestiżowe nagrody Red Dot "Best of the Best" za wzornictwo produktów