Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kaktusy we wnętrzach - nowy trend

red.

Ozdabiania domu kaktusami to najsilniejszy wnętrzarski trend ostatnich miesięcy. Zobaczcie kilkanaście pomysłów na aranżacje z kaktusem w roli głównej.

Każdy dzień rozpoczynamy od przeglądania magazynów, serwisów internetowych i blogów. Szukamy inspiracji, sprawdzamy "co w trawie piszczy", śledzimy trendy. Najgorętszym wnętrzarskim trendem ostatnich miesięcy są... kaktusy.

Kaktusy mają tyle samo zwolenników co przeciwników. Jedni cenią je za oryginalność i egzotyczny urok. Nie bez znaczenia jest również fakt, że ich uprawa jest bardzo prosta. Świetnie wyglądają w minimalistycznych wnętrzach.

Dla innych kolczaste rośliny są odstraszające, a miłośnicy urządzania wnętrz według zasad feng-shui twierdzą, że kaktusy nie powinny stać we wnętrzach mieszkalnych.

Wybraliśmy dla Was kilkanaście najciekawszych wnętrzarskich stylizacji z kaktusami w roli głównej.

W materiale wykorzystaliśmy zdjęcia ze stron: bloodandchampagne.com, sugarandcloth.com, entermyattic.blogspot.nl, mybaze.com, mylovelythings.blogspot.nl, bestfriendsforfrosting.com, vintagerevivals.com, vtwonen.nl, coolhunting.com, simpleandchicblog.com

    Więcej o:

Skomentuj:

Kaktusy we wnętrzach - nowy trend