Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Koknkurs PTR „Mój różany balkon”

Materiały promocyjne

Polskie Towarzystwo Różane ogłasza Konkurs na utwór literacki „Mój Różany Balkon”.

KONKURS PTR „MÓJ RÓŻANY BALKON”
KONKURS PTR „MÓJ RÓŻANY BALKON”
Fot. PTR

Organizator prace przyjmuje do dnia 6 listopada 2023r., a wyniki ogłosimy 14 listopada 2023r.

Przewidziano trzy główne nagrody dla zwycięskich prac, które ufundowała firma FELCO.

  • I. nagroda Felco 11 – klasyczny sekator
  • II. nagroda Felco 601 – składana piła do przycinania gałęzi
  • III. nagroda Felco 906 – osełka do ostrzenia i regulacji sekatorów

Więcej na temat narzędzi, które pomogą w pracach ogrodniczych – czytaj

Dodatkowo wszystkie nagrodzone osoby otrzymają Roczniki wydawane przez Polskie Towarzystwo Różane „Róże” nr 6/2022 i nr 7/2023.

Zwycięskie prace zostaną opublikowane wraz ze zdjęciami na stronie www.ptrosa.pl oraz na stronie www.facebook.com/PolskieTowarzystwoRozane.

Regulamin Konkursu jest dostępny na naszej stronie TUTAJ

Każdy uczestnik konkursu jest proszony o zapoznanie się z Regulaminem, wydrukowanie i podpisanie Załącznika nr 1 i nr 2 do Regulaminu Konkursu „Mój Różany Balkon” i przesłanie pracy konkursowej wg zasad określonych w Regulaminie na adres e-mail PTR: biuroptr@gmal.com

W bieżącym roku Polskie Towarzystwo Różane miało zaszczyt być Partnerem Zarządu Zieleni miasta st. Warszawy przy organizacji 40. Edycji Konkursu Warszawa w Kwiatach, gdzie jedną z kategorii były balkony. PTR doradzało mieszkańcom Warszawy odmiany róż odpowiednie do donic i uprawy w pojemnikach na balkonach.

 

Miło nam było, gdy okazało się, że 1. miejsce w kategorii “Balkony, loggie i okna”, a także nagrodę specjalną “Mister Kwiatów” zdobyła Pani Van Pham i jej balkon z Ochoty, pełen różnych gatunków roślin, ale też mający poidełko dla ptaków i domek dla owadów, a w centralnym punkcie tego mini parku właścicielka umieściła różę – królową kwiatów.

PTR

Chcielibyśmy, aby wszyscy właściciele balkonów, którzy uprawiają na nich róże, nie tylko mieszkańcy Warszawy, mieli możliwość zaprezentowania swoich kompozycji, opowiedzenia historii związanej z powstaniem nasadzenia, wyborem odmian roślin, troskami i kłopotami jakie napotkali oraz radością, jaką czerpią z posiadania takiego miejsca. Może opowiadając swoją historię zachęcą innych do tworzenia własnej oazy szczęścia? Może nie zawsze ogrodnikowi potrzebny jest wielki ogród? Cóż … mamy nadzieję przeczytać Państwa utwory i zobaczyć ilustrujące je zdjęcia.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie i wygrania atrakcyjnych nagród ufundowanych przez szwajcarską firmę FELCO, producenta narzędzi ogrodniczych, które są znane i używane na całym świecie.

PTR
    Więcej o:

Skomentuj:

Koknkurs PTR „Mój różany balkon”