Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Magiczne wieczory i atmosfera świąt, czyli ogród pełen światła

Materiał prasowy

Wszystkie pory roku mają swój urok, ale to zima często kojarzy się z bajkowym klimatem, gdzie śnieg, kuligi i radość oczekiwania na święta odgrywają ważną rolę. Magię tego okresu podkreślają rozświetlające długie wieczory lampki, tworząc niepowtarzalny nastrój. Jak wykorzystać oświetlenie do podkreślenia uroku zimowego tarasu, balkonu czy ogrodu, opowiada Małgorzata Nowodworska, Dyrektor Kreatywny w firmie Nowodvorski Lighting.

Bajkowy ogród rozświetlony przenośnymi lampami stojącymi CUMULUS oraz FLOWERPOT.
Bajkowy ogród rozświetlony przenośnymi lampami stojącymi CUMULUS oraz FLOWERPOT.
Fot. Nowodvorski Lighting

Zimowe przestrzenie spoczywają w uśpieniu, ale odpowiednio oświetlone światłem nadal potrafią stworzyć wyjątkową atmosferę. Zewnętrzne lampy ogrodowe są doskonałym sposobem, aby ogrody, balkony czy tarasy zachwycały również poza sezonem. Stojące lampy, girlandy i latarenki dodają bajkowego klimatu, a ich elastyczność pozwala na aranżację zgodną z okolicznościami - mówi Małgorzata Nowodworska.

Przykładami przenośnych lamp stojących są kolekcje CUMULUS, FLOWERPOT i STAR, oferujące różne rozmiary do tworzenia zróżnicowanych kompozycji świetlnych. Odporność na warunki atmosferyczne, biały kolor i możliwość montażu w różnych miejscach sprawiają, że są praktycznym i estetycznym elementem dekoracyjnym.

Girlandy, takie jak FESTOON LIGHTS, są szybkim sposobem na upiększenie otoczenia ogrodu. Można je rozwiesić między drzewami, zamocować na dachu pergoli czy poręczach tarasu. Dostępne w różnych długościach i z możliwością podłączenia kolejnych girland, pozwalają na tworzenie imponujących układów świetlnych.

Dla wyróżnienia magicznego klimatu świąt, warto skoncentrować się na miejscach, takich jak wejście do domu czy balkon. Bezprzewodowe latarenki PICNIC LED, postawione lub zawieszone, są idealnym rozwiązaniem. Z możliwością regulacji intensywności światła i długim czasem pracy, dodają wyjątkowego charakteru zimowym wieczorom. Żywotność źródła LED to dodatkowy atut, zwłaszcza w okresie zimowym, gdy korzystamy z oświetlenia również w ogrodzie - podkreśla Małgorzata Nowodworska.

Przy wyborze oświetlenia zimowego do przestrzeni zewnętrznych ważne jest również zapewnienie bezpieczeństwa, dostosowując stopień ochrony IP w zależności od strefy umieszczenia lampy. Wszystkie wspomniane kolekcje pochodzą z oferty Nowodvorski Lighting.

Skomentuj:

Magiczne wieczory i atmosfera świąt, czyli ogród pełen światła