Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Najpiękniejsze róże do pojemników – poleca SŁARO

PTR, Materiały promocyjne

Szkółka róż SŁARO Najpiękniejsze Róże poleca wiele odmian róż ze swojej oferty, które nadają się do uprawy w pojemnikach. Poniżej znajdują się opisy tych, które zdaniem specjalistów ze szkółki, będą szczególnie pięknie wyglądać posadzone w pojemnikach. Przy uprawie róż w donicach należy pamiętać o ogólnych zasadach upraw pojemnikowych i odpowiednim cięciu krzewów, które pobudzi je do kwitnienia i utrzyma w odpowiedniej wielkości.

‘Augusta Luise®’
‘Augusta Luise®’
źródło: www.roze-slaro.pl

‘Augusta Luise®’, róża wielkokwiatowa, która dorasta do 120 cm wysokości, charakteryzuje ją dobra zdrowotność oraz ciekawy kolor. Kwiaty są pełne, bardzo mocno pachnące, na początku są bardziej różowe, a następnie przechodzą w żółto-czerwony odcień, a kształtem przypominają róże historyczne.

‘Bengali®’
‘Bengali®’
źródło: www.roze-slaro.pl

‘Bengali®’, róża rabatowa, dorasta do wysokości 1 m, nadaje się do słońca i do półcienia. Powtarza kwitnienie. Kwiaty o herbacianym kolorze zmieniają go w trakcie kwitnienia, przyjemnie pachną i są odporne na trudne warunki pogodowe.  Jest to róża licencjonowana, oraz nagrodzona certyfikatem ADR, za swoją dobrą zdrowotność.

‘Carcassonne®’
‘Carcassonne®’
źródło: www.roze-slaro.pl

‘Carcassonne®’ Castle, róża rabatowa, należąca do serii róż Castle. Kwitnie obficie przez cały sezon, kwiaty o odcieniu jasnej moreli, które pięknie prezentują się na tle zdrowych, mocno zielonych liści. Ta odmiana radzi sobie zarówno w słońcu, jak i półcieniu. Warto wspomnieć, że jest to róża licencjonowana, wprowadzona na rynek w 2003r. przez firmę Poulsen Roser A/S.

‘Gebrüder Grimm®’
‘Gebrüder Grimm®’
,źródło: www.roze-slaro.pl

‘Gebrüder Grimm®’ róża rabatowa, dorasta do 70 cm wysokości, o pomarańczowych, półpełnych kwiatach, które doskonale prezentują się na tle błyszczących, ciemnozielonych liści. Krzew kwitnie cały sezon, aż do późnej jesieni. Odmiana licencjonowana, wprowadzona na rynek w 2002 roku przez firmę Kordes Rosen.

‘Hansestadt Rostock®’
‘Hansestadt Rostock®’
źródło: www.roze-slaro.p

‘Hansestadt Rostock®’ róża rabatowa, która osiąga wysokość 80 cm, o morelowych kwiatach, które zmieniają intensywność koloru w trakcie sezonu. Będzie dobrze rosła zarówno w miejscach słonecznych, jak i w półcieniu. Jest to odmiana licencjonowana, wprowadzona na rynek w 2010 roku przez firmę Rosen Tantau. Bardzo zdrowa i odporna na warunki pogodowe.

‘Jubilee du Prince de Monaco®’
‘Jubilee du Prince de Monaco®’
źródło: www.roze-slaro.pl

‘Jubilee du Prince de Monaco®’, unikatowy kolor tej odmiany przyciąga wzrok. Czerwono-różowo-białe kwiaty nie boją się mocnego deszczu, ani mocnego słońca. Odporna na choroby. Róża licencjonowana, wprowadzona na rynek przez firmę Meilland w 2000 roku.

‘Kordes Jubilee®’
‘Kordes Jubilee®’
źródło: www.roze-slaro.pl

‘Kordes Jubilee®’, róża wielkokwiatowa, która posiada piękne, pełne, ogromne kwiaty o średnicy 12cm. Róża podczas kwitnienia oraz przekwitania zmienia kolory, poprzez żółć, róż, biel oraz złoto. Róża jubileuszowa, ponieważ powstała na 125 rocznicę firmy Kordes (2012r.).

Szkółka SŁARO Najpiękniejsze Róże poleca inne odmiany róż, które również nadają się do pojemników: ‘Leonardo da Vinci’, ‘Magic Rokoko’, ‘Mary Ann’, ‘Oh Happy Day’, ‘Pastella’, ‘Rhapsodyin Blue’, ‘Lady Kutno’ syn. ‘Schöne vom See’, ‘Ślicznotka z Koblencji’

Szczegóły na stronie Słaro Najpiękniejsze Róże

Skomentuj:

Najpiękniejsze róże do pojemników – poleca SŁARO