Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Naturalne dodatki do wnętrz

red.

Drewniane, bambusowe, rattanowe - naturalne dodatki wprowadzają do wnętrz powiew świeżości. Kojarzą się z latem, ale też z egzotycznymi podróżami.

Naturalne dodatki pojawiają się we wnętrzach w zasadzie od zarania. Na fali zachwytu nowoczesnością przez lata od nich stroniliśmy. Od jakiegoś czasu na szczęście powracają i królują w naszych wnętrzach. Najważniejszy jest materiał, z którego są wykonane. Najlepiej, żeby było to drewno, może być też wiklina, rattan, bambus, a także kamień, trawy czy naturalne tkaniny, jak len. Ważne, żeby zawierały elementów z tworzyw sztucznych. Kolorystyka także powinna być naturalna. Najlepiej będą się prezentować przedmioty w kolorach drewna, jeśli są widoczne sęki i usłojenie - tym lepiej.

Naturalne dodatki można wprowadzić do wnętrz pod wieloma postaciami - ramek do zdjęć, tac, podstaw lamp. Może to też być ręcznie tkany dywan, bambusowy fotel, drewniany świecznik czy stołek. Warto też wprowadzić drewnianą okładzinę ścienną albo oryginalną dekorację na ścianie.

Skomentuj:

Naturalne dodatki do wnętrz