Nowe dekory i nowe podejście do kolekcji

redakcyjny

Początkowo brzmi to trochę tajemniczo i dziwnie. Interprint zmienia tradycyjną koncepcję przedstawiania kolekcji i odważnie wprowadza coś zupełnie nowego. Poprzednia kolekcja SIX PACK cieszyła się ogromnym powodzeniem na rynku. Po sukcesie SIX PACK narodziła się jednak wyjątkowa idea nowej kolekcji: PRESS PLAY. To śmiały i innowacyjny krok w przyszłość – niekończąca się playlista dekorów.

Interprint po raz pierwszy wprowadza zestaw dekorów, które nie stanowią jednej kolekcji!
Interprint po raz pierwszy wprowadza zestaw dekorów, które nie stanowią jednej kolekcji!
materiały prasowe

Koniec dawnego kalendarza

Czasy się zmieniły. Wydawanie kolekcji raz w roku i kierowanie się jednym megatrendem, to „stara szkoła”. Niekończące się feedy, serwisy streamingowe i Spotify – obecnie konsumpcja wygląda inaczej, jest dynamiczna, szybka, nieprzerwana. Przepływ informacji i „stories” nadawane na żywo informują nas o pojawieniu się nowych trendów i powstawaniu mikrotrendów. PRESS PLAY to playlista dekorów będąca w ciągłym ruchu, która zmienia się i jest aktualna przez cały rok, reaguje na pojawiające się nowe trendy i tendencje, ma moc całkowitego przekształcania się.

Pierwsza edycja playlisty: trzy dekory, które stworzą nastrój Amberg, Primus i Meta, to trzy pierwsze dekory PRESS PLAY które nadają tempa kolekcji.

Ponadczasowy dębowy Amberg to dekor zawsze modny i obecny w trendach. Postarzane, nieco zużyte drewno ma wyjątkowy, autentyczny charakter. Naturalność, ciepły i przytulny klimat idealnie tu ze sobą harmonizują.

Z kolei Primus, to hołd dla europejskiego dziedzictwa: wyrafinowane połączenie jasnych gatunków – brzozy, klonu i olchy ułożonych w paski, które doskonale komponują się z równomierną fakturą drewna, nadając powierzchni typową dla stylu skandynawskiego estetykę.

Trzeci dekor – Meta, to połączenie drobnego lastryko w wersji mikro i betonu. Zainspirowana luksusowym marmurem Meta efektownie przenosi także nakrapiany wzór kamienia na fronty mebli. Warto to zobaczyć na własne oczy i przekonać się o wyjątkowości tego dekoru.

PRESS PLAY to inspiracja, by zobaczyć nowe dekory w zupełnie nowy sposób. I to nie tylko raz w roku. Nowe trendy będą pojawiać się przez cały czas: dekory budujące nastrój, harmonijne powierzchnie i materiały. To trzeba zobaczyć.

Skomentuj:

Nowe dekory i nowe podejście do kolekcji