Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowości polskiej marki Profim - meble do biura i nie tylko

red.

Marka Profim stawia na wyszukane wzornictwo i ergonomiczne rozwiązania. Na tragach Warsaw Home Expo 2017 firma zaprezentowała aż 4 premierowe kolekcje. Gościem specjalnym wydarzenia był francuski designer Christophe Pillet, autor kolekcji Chic Air nagrodzonej Red Dot Awards 2017.

Od ponad 26 lat Profim wyznacza trendy i standardy w dziedzinie siedzisk biurowych. W tym roku marka rozbudowała swoją ofertę o liczne nowości. Pierwszą z nich jest rodzina krzeseł obrotowych Violle zaprojektowana przez niemieckie studio projektowe ITO Design. Wyjątkowo elegancka i przemyślana forma sprawia, że są to produkty premium w segmencie foteli biurowych. Innowacyjny mechanizm synchroniczny wyposażony w łatwo dostępne, zintegrowane z siedziskiem regulacje powoduje, że Violle wyróżnia najwyższy poziom ergonomii. Kolekcja wejdzie do sprzedaży na początku 2018 r.

Odwiedzający stoisko Profim na tragach Warsaw Home Expo 2017 mogli zapoznać się z jeszcze jednym projektem z portfolio ITO Design, który od niedawna jest dostępny w ofercie Profim. Stołek Mickey to odpowiedź na potrzeby współczesnego pracownika i zupełnie nowy styl pracy. Wyjątkową zaletą stołka jest łatwość dostosowania do aktualnej pozycji użytkownika – z klasycznej niskiej pufy szybko zamienia się w podparcie podczas pracy na stojąco. Możliwość odchylania na boki i szeroki zakres regulacji wysokości pozwalają na dynamiczne i swobodne korzystanie z tego mebla.

Kolejne premiery to kolekcje stworzone dla Profim przez uznanego projektanta Christophe'a Pilleta. Wprowadzona w połowie roku linia Chic jest przykładem smukłej i niezwykle dopracowanej formy. Kolekcja powstała z myślą o mniej formalnych, lecz wciąż eleganckich przestrzeniach, jak kawiarnie, restauracje czy biurowe i hotelowe lobby. W drugiej propozycji francuskiego designera - Chic Air - znajdziemy fotele, krzesła i ławki przyciągające uwagę wizualną lekkością i subtelnym wzorem. Geometryczny, wysublimowany design zachwycił już niejednego miłośnika oraz eksperta dobrego wzornictwa, czego potwierdzeniem jest przyznanie Chic Air nagrody Red Dot Award 2017.

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowości polskiej marki Profim - meble do biura i nie tylko