Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Polski projekt: dywany White Oaks, czyli nowojorski szyk

Aleksandra Leśnik

Firma White Oaks oferuje ręcznie robione dywany w ponadczasowych wzorach. Nowojorska elegancja w końcu może zawitać w naszych domach.

White Oaks to firma dla tych, którzy chcą ziścić swój sen o pięknym domu. White Oaks zajmuje się produkcją i sprzedażą dywanów oraz poduszek. Inspiracją dla projektantów były stylowe wnętrza nowojorskich apartamentów oraz posiadłości z okolic New Hampton. Klasyczne wzory urzekły twórców a ich produkty zyskują coraz więcej zwolenników.

White Oaks wypełnia lukę na polskim rynku. Dotychczas nie było u nas marek, które proponowałyby wysokiej jakości dywany w klasycznych wzorach. Trudno uwierzyć w to jakie trudności sprawiało znalezienie dywanu w takie wzory jak chevron, marrocan trellis, quatrefoil czy fleur de lis. White Oaks pojawiło się w idealnym momencie. Od niedawna dywany wracają do łask. Po długim kryzysie trwającym od lat 90. klienci znowu poszukują interesujących dywanów, które byłyby dopełnieniem wystroju ich wnętrz. Nie boimy się już odważnych wzorów, to właśnie one są najbardziej pożądane. Dla tych, którzy pragną wyrazistego dywanu w klasycznej odsłonie firma White Oaks ma wiele propozycji.

Agata Sowińska, właścicielka, dodaje, że firma powstała po to, aby inspirować. Każdy z nas ma potrzebę otaczania się pięknem, dlatego dom, będący naszą przystanią, powinien zaspokajać nasze pragnienie estetyki.

Dywany White Oaks są robione ręcznie w Indiach. Proces tworzenia dywanu jest niezwykle misterny. Wymaga od tkacza wielkiej dokładności i wysiłku. Stąd wybór tradycyjnej tkalni w Indiach, w okolicach świętego miasta Varanasi, mekki pielgrzymów. Do produkcji stosowana jest wyłącznie naturalna wełna i bawełna.

Jak Wam się podobają te dywany?

Skomentuj:

Polski projekt: dywany White Oaks, czyli nowojorski szyk