Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Polski projekt: meble z betonu architektonicznego

red.

Betonowa sofa? Czemu nie! ta firma robi meble z betonu - są nowoczesne i oryginalne. Betonowe mebel podbijają nasze wnętrza.

Morgan & Möller to nowa polska marka płyt oraz mebli i akcesoriów z betonu architektonicznego. Materiał ten stwarza ogromne możliwości projektowe, nie tylko pod względem kształtów i rozmiarów, ale także barw i faktur.

Firma w swej ofercie posiada meble betonowe tj. regały, komody, fotele, stoły, a także sofę, akcesoria dekoracyjne i wyposażenie łazienek czy kuchni na zamówienie. Jeśli sam beton wydaje się za zimny, sofę czy fotel można pokryć tapicerką. Ciekawostką jest fakt, że skóra naturalna, dostępna w ofercie tapicerek, może być tą samą, z jakiej produkcji siedzeń samochodowych korzysta Bentley.

Nasze meble betonowe, wyglądające na ciężkie monolity, są w rzeczywistości lżejsze niż mogłoby się wydawać. Niekiedy ważą mniej niż gdyby były wykonane z litego drewna. To wszystko za sprawą skrupulatnie dobieranych mieszanek, a także technologii natrysku, z której korzystamy przy ich produkcji.

- mówi Joanna Ciecierska, Specjalista ds. Marketingu w firmie Vinderen, twórcy nowej marki Morgan & Möller.

W portfolio marki dostępne są też płyty betonowe w standardowych rozmiarach 60x60 cm, 90x60 cm oraz 120x60 cm. Płyty mogą być gładkie (Silk), z wżerami (Rough), lub z efektem marmuru (Marble). W podstawowej propozycji barw dostępne są jasnoszare (Mist) i ciemnoszare (Typhoon), a także na specjalne zamówienie w antracycie, bieli oraz wszystkich barwach zbliżonych do palety RAL. Decydując się na widoczny system montażu, można także wybrać materiał wykończeniowy oraz kolor zaślepek w rogach płyty. Te mogą być ze stali szczotkowanej lub betonowe - i w dowolnie wybranym kolorze.

Marka ma też w swojej ofercie drobne akcesoria dekoracyjne: doniczki, świeczniki praz litery dekoracyjne.

Co sądzicie o takich betonowych meblach? Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii!

Skomentuj:

Polski projekt: meble z betonu architektonicznego