Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Pomysły na prezent na Dzień Matki

mat. prasowe

Jaki prezent na Dzień Matki wybrać? Można postawić na tradycję lub poszukać bardziej nieoczywistych rozwiązań. Wiemy, co sprawi radość wszystkim mamom.

Kolekcja marki Ćmielów
Kolekcja marki Ćmielów
mat. prasowe

Tradycyjne prezenty na Dzień Matki – nie trzeba z nich rezygnować

Kwiatki i czekoladki? Dlaczego nie? Opcjonalnie, zamiast czekoladek może być kawa, niemal każda mama ją pije. Te, wydawałoby się, banalne prezenty, są bliskie sercu niejednej kobiety i jeśli wiemy, że mama na takowy czeka, nie warto z niego rezygnować. Można ewentualnie pomyśleć o jakimś dodatku, czymś nowym, zaskakującym, czego mama na pewno się nie spodziewa.

Niematerialne prezenty na Dzień Matki – podaruj wrażenia

Kwiatki, czekoladki i bilet do kina – prawda, że przestało być banalnie? Zamiast kina można wybrać teatr, zaproponować wspólną wizytę w salonie piękności, wybrać się razem do SPA, albo na… zakupy. Wszystkie mamy najczęściej najpierw myślą o innych, na końcu o sobie. Może warto odwrócić tę regułę?

Porcelana na Dzień Matki – prezent od serca

Kwiaty, kawa i porcelanowa filiżanka, aby piło się przyjemniej, to kolejna propozycja na elegancki i niezapomniany prezent. Zresztą, nie trzeba się ograniczać do samej filiżanki – mama na pewno chętnie zaprasza gości, można więc podarować jej całą zastawę stołową z kolekcji dostępnych na porcelana.pl. Na które warto zwrócić uwagę?

Kolekcje marki Ćmielów są delikatne, stylowe i chyba najlepiej oddają ducha kobiecości. Będą idealnym prezentem dla mamy! To propozycja dla kobiet z klasą, raczej przywiązanych do tradycji, lubiących style retro, vintage, kolonialny czy klasyczny.

Z kolei szukając nieco bardziej nowatorskiej i eksperymentalnej porcelany, warto zapoznać się z ofertą Ćmielów Design Studio. Mocne kolory i nieregularne kształty to jej najważniejsze wyróżniki. Doskonały wybór dla nowoczesnych, idących z duchem czasu, kobiet!

Porcelana Ćmielów Design Studio
Porcelana Ćmielów Design Studio
mat. prasowe

Lubiana. Idealna nazwa dla idealnej porcelany, prawda? Faktycznie jest lubiana, nie tylko przez kobiety. To porcelana łącząca w sobie najlepsze cechy polskiego „białego złota” – tradycję i nowoczesność – ciekawe kształty i klasyczną linię, jakość oraz oryginalny design. Co powiecie na taki wybór?

Porcelana Lubiana
Porcelana Lubiana
mat. prasowe

Kolejną propozycją jest porcelana marki Chodzież, która w swoim portfolio ma również produkty warte uwagi. Jest to marka rodzinna, więc podarowanie takiej filiżanki mamie będzie strzałem w dziesiątkę! Wśród dekoracji dominują biel, złote ornamenty i dekoracje kwiatowe. Dobry prezent dla mamy, która ponad wszystko ceni klasykę i prostotę!

Porcelana Chodzież
Porcelana Chodzież
mat. prasowe
    Więcej o:

Skomentuj:

Pomysły na prezent na Dzień Matki