Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Projektowanie kuchni

Red./C

Wydawać by się mogło, że projektowania kuchni zarezerwowane jest dla profesjonalnych projektantów. Tymczasem możemy samodzielnie stworzyć projekt kuchni online, korzystając z darmowych programów dostępnych online. Poznaj najpopularniejsze programy online, które umożliwiają samodzielne zaprojektowanie kuchni.

Projektowanie kuchni
Projektowanie kuchni
Stock-Asso/Shutterstock

Planner Leroy Merlin

Program do projektowania kuchni Leroy Merlin nadaje się do samodzielnego projektowania i tworzenia wyglądu zestawu kuchennego. Aby skorzystać z programu, potrzebujesz tylko komputera i połączenia z internetem. Program do projektowania kuchni online ma następujące funkcje:

 • Możesz stworzyć pokój o pożądanych wymiarach, możesz skorzystać z gotowych opcji.
 • Zaplanować rozstawienie mebli online. W tym celu należy określić wymiary dolnego stolika nocnego, blatów, szafek górnych, ilość półek wewnętrznych.
 • Każda szafka może być zaprojektowana osobno, co pomaga uwzględnić potrzeby przyszłych użytkowników.
 • Możesz zmienić kolor ścian, krzeseł, stołów, innych przedmiotów, a także styl dekoracji.

Gotowy projekt możemy wysłać do sklepu, gdzie następuje kompletowanie materiałów. Montaż zestawu kuchennego klient wykonuje się we własnym zakresie.

Ten program do projektowania pozwala szybko i bezpłatnie stworzyć kuchnię swoich marzeń. Na stronie użytkownicy znajdą szeroką gamę modeli kuchni. Popularne opcje to Antea, Wasabi, Provence, Heather. Program automatycznie oblicza koszt mebli kuchennych. W dziale „Lista zakupów i plany” podany jest całkowity koszt projektu i jego poszczególnych elementów, w tym szafek, sprzętu AGD, różnego rodzaju akcesoriów, blatów, krzeseł.

Projektowanie kuchni
Projektowanie kuchni
Robert Kneschke/Shutterstock

Ikea home planner

Bezpłatny Ikea home planner pozwala szybko wyposażyć pomieszczenie, a następnie kupić niezbędne materiały i meble na stronie. Oprócz projektu kuchni Ikea planner obliczy koszt mebli. Aby uprościć pracę, musisz wykonać pomiary, zdecydować o kolorach, materiałach, podstawowych szczegółach wystroju wnętrza.

Projektowanie kuchni online zaczynamy od założeń budżetowych i określenia głównych aspektów projektu. Projektując kuchnie marzeń, zdecyduj, jaki ma mieć styl, jakie kolory są dla ciebie odpowiednie i które meble są ci niezbędne. Darmowy program ma intuicyjną obsługę i szeroki wybór projektów.

Ikea kitchen planner zawiera ponad 100 rodzajów mebli i ponad 450 materiałów wykończeniowych, aby zaprojektować idealną kuchnię. Możesz także przesyłać własne tekstury z komputera. Projektowanie wnętrz 3D pozwoli zobaczyć pomieszczenia od środka lub zrobić realistyczne zdjęcia wnętrza. Program do planowania kuchni 3D umożliwia również obejrzenie jej z góry. Ponadto jednym kliknięciem możesz skontaktować się ze sprzedawcą w twojej okolicy: zapytaj o układ kuchni, umów się na konsultację ze specjalistą lub poproś o wycenę planu kuchni. Projektanci stworzą dla ciebie gotowy układ, na bazie tego co zaplanowałeś z udziałem programu.

Projektowanie kuchni
Projektowanie kuchni
fizkes/Shutterstock

Alno kitchen planner

Alno kitchen planner jest rozbudowanym programem do projektowania funkcjonalnej kuchni. Z nim urzeczywistnisz swoje pomysły, tworząc własny plan kuchni 3D. Wybierz istniejący plan kuchni i zmodyfikuj jego styl jednym kliknięciem, a następnie rozciągnij meble do odpowiednich wymiarów. Dzięki fotorealistycznym renderingom HD możesz łatwo wyświetlać i dzielić się swoimi pomysłami z przyjaciółmi i rodziną. Ten prosty program pozwala też stworzyć plan zakupu mebli do nowej kuchni. W kitchen planner możesz łatwo przełączyć się z widoku 2D na widok 3D, aby zwizualizować swoją kuchnię. Inaczej niż płatne programy, tutaj każdy element jest darmowy i dostępny dla użytkownika.

Umieść samodzielnie meble, wyspę, blat, gniazdka i urządzenia, aby stworzyć pokój z realistycznym renderowaniem. Korzystając z planera kuchni, możesz przejrzeć szeroki wybór stylów, pokryć, kredensów i obiektów, rzeczywistych istniejących produktów. To daje wyobrażenie o wyglądzie kuchni i pozwala stworzyć szacunkowy budżet. Możesz też wybrać obszar mebli, które chcesz dodać (szafka dolna, meblościanka, szafki, wyspy itp.), a także sprzęt, który chcesz zainstalować (lodówka, okap).

Projektowanie kuchni
Projektowanie kuchni
Andrew Angelov/Shutterstock

Ashampoo Home Design 7

Ashampoo Home Design to profesjonalny planer kuchni do projektowania wnętrz i budynków mieszkalnych. Umożliwia stworzenie indywidualnego planu pomieszczeń, lokali i dużych konstrukcji o dowolnej złożoności za pomocą wbudowanych bibliotek treści.

Interfejs graficzny Ashampoo Home Design jest skierowany do dowolnej grupy użytkowników, co pozwoli zarówno profesjonalistom, jak i początkującym projektantom korzystać z szerokiego zestawu narzędzi aplikacji. Chcesz przeprowadzić remont w swoim mieszkaniu lub domu? Zacznij od zaprojektowania, oznaczenia i ułożenia mebli w wirtualnym środowisku! Korzystając z tego planera kuchni i fotorealistycznej wizualizacji możesz samodzielnie stworzyć układ mebli w pomieszczeniu, określić niezbędne zmiany w kuchni czy wręcz zaplanować nową kuchnię.

Samodzielne projektowanie jest dostępne dla każdego i proste. Program nie obciąży cię skomplikowanymi obliczeniami matematycznymi i systemami rysunkowymi. Proces modelowania i projektowania jest w pełni zautomatyzowany i ma na celu szybkie uzyskanie efektu końcowego. Wraz z prostym interfejsem, kolekcją mebli i komponentów do modelowania pomieszczeń, produkt staje się idealnym rozwiązaniem, dla każdego kto planuje nową kuchnie. Program jest w stanie wyświetlić zarówno plany 2D, jak i 3D przyszłego projektu. Po symulacji będziesz mógł odbyć wirtualny spacer po swojej przyszłej kuchni i omówić plany remontu z wykonawcą lub żoną czy najbliższą rodziną. Największe zalety programu to:

 • Gotowe zestawy modeli ścian, ścianek działowych, mebli,
 • Tapety, elementy wewnętrzne i zewnętrzne.
 • Łatwy do nauczenia dla początkujących.
 • Generowanie modelu 3D projektu ze zmianami w czasie rzeczywistym.
 • Nie wymaga skomplikowanych obliczeń.
Projektowanie kuchni
Projektowanie kuchni
REDPIXEL.PL/Shutterstock
  Więcej o:

Skomentuj:

Projektowanie kuchni