Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Rusza plebiscyt "Ale lokale 2013"

Redakcja

Wspólnie z Wami stworzymy przewodnik po kawiarniach, barach i restauracjach wyróżniających się designem!

Wielokrotnie na łamach naszego serwisu pokazywaliśmy Wam pięknie zaprojektowane kawiarnie, bary i restauracje. Polacy pokochali spędzanie czasu w ciekawych, modnych i oryginalnie urządzonych wnętrzach! Podobnie jak w Berlinie, Nowym Jorku, Paryżu czy Amsterdamie i u nas jak grzyby po deszczu pojawiają się ciekawe lokale. Uwielbiamy wpadać do nich ze znajomymi i cieszyć się wspaniałą atmosferą miejsca.

Przez całe wakacje będziemy „tropić” wyjątkowe miejsca w Polsce. Chcemy wspólnie z Wami stworzyć przewodnik po kawiarniach, barach i restauracjach wyróżniających się designem. Ogłaszamy plebiscyt „Ale lokale 2013”, w którym to Wy wybierzecie miejsce roku 2013. Szukamy ciekawych, świeżych, modnych lokali do których warto wpadać. Nie patrzymy na kuchnię - interesują nas wyłącznie wnętrza!

Byliście w ciekawej kawiarni w Zakopanem? A może lubicie wpadać do plażowego baru w Sopocie?  Zaintrygowały was restauracje w Krakowie, Rzeszowie czy Warszawie? A może urzekło was malutkie bistro w Białymstoku, Łodzi czy Poznaniu? Podzielcie się z nami swoimi wrażeniami!

Swoje propozycje przesyłajcie na adres alelokale@gazeta.pl, umieszczajcie w komentarzach lub na naszym profilu na Facebooku. Czekamy do 31 lipca!

Przez cały sierpień będziemy publikować artykuły o wybranych przez Was miejscach. Spośród zgłoszeń wybierzemy 10 finalistów do wielkiego plebiscytu internautów. To do Was należeć będzie wybór najlepiej zaprojektowanego lokalu w Polsce. Sondaż uruchomimy będzie już we wrześniu.

Wynikiem głosowania, będzie oznaczanie wybranych przez Was lokali naszymi specjalnymi naklejkami.

Wybierzmy razem najlepiej zaprojektowane lokale w całej Polsce!

Skomentuj:

Rusza plebiscyt "Ale lokale 2013"