Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wezwij Ogrodniczą Ekipę Pomocniczą!

MP, KJ

Dla niektórych dbanie o rośliny to czarna magia. Pożółkłe liście, uschnięte kwiaty i zapuszczone krzewy nie stanowią ozdoby żadnego ogrodu. Innym zaś zwyczajnie brakuje siły na niezbędne prace pielęgnacyjne, których wymaga najmniejsza nawet hodowla. Dla nich wszystkich powołaliśmy Ogrodniczą Ekipę Pomocniczą, która w  weekend 6-7 czerwca wesprze najbardziej potrzebujących w opiece nad zielenią.

Stokrotki
Stokrotki
Fot. Warszawa w kwiatach i zieleni

Przycięcie roślin, przesadzenie kwiatów czy zasadzenie nowych okazów to tylko kilka czynności, w których może pomóc Ogrodnicza Ekipa Pomocnicza. Na wsparcie mogą liczyć ci, którzy marzą o pięknym ogrodzie, ale nie mają ręki do roślin lub z różnych powodów nie są w stanie wykonać prac pielęgnacyjnych samodzielnie. Doświadczona ogrodniczka Aneta Jastrzębska-Hek wraz ze swoim pomocnikiem odwiedzą dziesięć osób, którym pomogą w pracach ogrodowych oraz doradzą jak dalej dbać o pielęgnację roślin.

Jak można zgłosić swój ogród czy balkon do wizyty Ogrodniczej Ekipy Pomocniczej?

  •  zrób zdjęcie rośliny/części ogrodu wymagającego pomocy
  • opisz jakiego rodzaju pomocy oczekujesz
  • uzasadnij, dlaczego to właśnie Tobie powinna pomóc Ogrodnicza Ekipa Pomocnicza
  • zgłoszenie wraz z danymi kontaktowymi wyślij pod adres: warszawawkwiatch@um.warszawa.pl z dopiskiem: Ogrodnicza Ekipa Pomocnicza

Ogrodnicza Ekipa Pomocnicza wybierze 10 najciekawszych zgłoszeń ogrodów znajdujących się na terenie Warszawy. Wizyty Ogrodniczej Ekipa Pomocniczej trwają maksymalnie 1 godzinę. Ogrodnicza Ekipa Pomocnicza konsultuje oraz pomaga w pielęgnacji zastanych okazów zielonych – nie zapewnia dodatkowych materiałów, sadzonek czy innego zaopatrzenia.

Termin wysyłania zgłoszeń: do 4 czerwca

Skomentuj:

Wezwij Ogrodniczą Ekipę Pomocniczą!