Meble Vox z nową kolekcją zaprojektowaną przez grupę Tabanda

Red.

Wspólna kolekcja marki Vox i grupy projektowej Tabanda powstała z zamiłowania do naturalnych materiałów i przekonania, że każda przestrzeń może być mądrze i pięknie wykorzystana.

Kolekcja Nature zaprojektowana we współpracy z grupą Tabanda została stworzona z myślą o użytkownikach w rożnym wieku i z różnymi oczekiwaniami, dla których najwyższa jakość materiałów i nieszablonowe rozwiązania to naturalny wybór.

W skład kolekcji wchodzi m.in. stół, komoda, regał, kredens, szafa i stolik kawowy, ale bez wątpienia największą gwiazdą jest tu stół. Blat i nogi wykonane zostały z naturalnego dębowego drewna. Połączono je z malowanym na czarno metalem, dzięki czemu stół Nature zyskał lekki, industrialny rys. Metalowy element sprawia, że bez obaw będzie można postawić na stole gorący garnek lub patelnię.

Wnęka pośrodku blatu to funkcjonalne miejsce na zioła, świece i wszelkie
ozdoby. Pod blatem ukryte są profilowane szuflady na drewnianych prowadnicach.
Pomieszczą wszystko, na co zwykle brak miejsca: serwetki, słomki, dodatkowe sztućce, a nawet gry planszowe na długie zimowe wieczory przy stole. A skoro mowa o długim
siedzeniu, blat Nature ma zaokrąglone krawędzie, dzięki czemu wygodnie można oprzeć na nim ręce.

Ciekawym meblem w kolekcji Nature jest dwustronna komoda, która w otwartych przestrzeniach pomoże wyodrębnić przestrzeń dzienną i jadalnianą.

 

Skomentuj:

Meble Vox z nową kolekcją zaprojektowaną przez grupę Tabanda